Kurs projektowania

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
Sony
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 26 kwie 2007, 17:22

Kurs projektowania

Post autor: Sony »

Witam mam pytanie. Czy w Ostrołęce robią kursy projektowania??? Np wnętrz albo krajobrazów bądź też ogrodów??? za jakiekolwiek informacje serdecznie dziękuje z góry :)
zygfryd
starszy szeregowy
Posty: 75
Rejestracja: 02 wrz 2008, 8:25

Re: Kurs projektowania

Post autor: zygfryd »

Z tego co ja się orientuje w Ostrołęce nie zrobisz takiego kursu nigdzie, chyba że jakaś osoba znajdzie czas prywatnie aby Ciebie takiego programu nauczyć.
fleczer
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 10 kwie 2006, 14:17
Lokalizacja: o-ka/olsztyn

Re: Kurs projektowania

Post autor: fleczer »

Kurs projektowania ogrodów? Jestem po architekturze krajobrazu (inż.) i szczerze nie wiem, czego oprócz samego projektowania (komputerowego, bądź ręcznego) mógłbyś się nauczyć na kursie. W architekturze krajobrazu trzeba się dobrze orientować w materiale roślinnym (przy doborze do projektu, bądź przy inwentaryzacji), a tego akurat jest cała masa. Plus ewentualne zagadnienia prawne, trochę z budownictwa (nawierzchnie,mała architektura). Dodatkowo można pobawić się w wizualizację projektów. To nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Natomiast jeśli chodzi o arch.wnętrz, w Wuwa najbliżej, trzeba posiadać własną teczkę prac, wykazać się wyczuciem kolorystyki i brył. Twarda architektura to już najwyższa półka.
http://www.facebook.com/fleczerprodukcja
http://www.facebook.com/highendprojekt
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kurs projektowania

Post autor: Mies »

Witaj
Kursow takich niestety nie zrobisz w Oce. Powiedz mi czy maja to byc przygotowawcze kursy bo chcesz isc na takie studia, czy w celu podniesienia wlasnych kwalifikacji i zainteresowan?
O architekturze krajobrazu i wnetrz moge Ci co nieco powiedziec...wiecej na pm
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ