Opinie na temat ZSZ nr 1

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
Awatar użytkownika
yoshi92
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 15 sie 2009, 12:39

Opinie na temat ZSZ nr 1

Post autor: yoshi92 »

Co sądzicie na temat ZSZ nr 1?
"Jedyną przyczyną cierpienia, z wyjątkiem fizycznego bólu, jest przywiązanie. Porzućcie wasze przywiązania, a odnajdziecie spokój."
matus
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2009, 14:15

Re: Opinie na temat ZSZ nr 1

Post autor: matus »

Super szkoła kto nie był niech żałuje :D
amfetamina
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 31 mar 2009, 9:56

Re: Opinie na temat ZSZ nr 1

Post autor: amfetamina »

jak ktos kiedys powiedzial : "metalówa - jedyna szkoła z przyszłością" nie ma drugiej takiej szkoly w ostrolece, ta szkola po prostu jest najlepsza z technikow jak i wiekszosci LO w ostrolece n aprawde goraco polecam sam tam chodze i nie zamienilbym tej szkoly na zadna inna . ;]
Awatar użytkownika
Ro$$oneri
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 28 paź 2007, 14:08
Lokalizacja: Otrołęka

Re: Opinie na temat ZSZ nr 1

Post autor: Ro$$oneri »

...potwierdzam ZSZ 1 szkoła git...
.....:::::[](^_^)[]:::::.....
Listen Feel Enjoy
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Re: Opinie na temat ZSZ nr 1

Post autor: H___G »

piekne niezapomniane chwile tam spędzone :) zgrana klasa, nauczyciele wyrozumiali,"cebulaki" i placki drożdżowe ze sklepiku hehe całe zycie bym mógł tam chodzić :) Polecam ta szkołę :)
amfetamina
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 31 mar 2009, 9:56

Re: Opinie na temat ZSZ nr 1

Post autor: amfetamina »

ojjj takk cebulaki ^^ szefowa miala glowe co uczniom sprowadzac ;] zawsze mozna bylo cos dobrego kupic u niej ;] pozdrawiam szefowa z Metalowy :* ;)
ketfonal
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:19

Re: Opinie na temat ZSZ nr 1

Post autor: ketfonal »

erOs - absolwent jednego z ostrołęckich liceów ogólnokształcących.

Nie być, nie poznać, a wypowiadać się - moim zdaniem chamówa taka trochę :x

Metalówa - takiej atmosfery "trzecie", "drugie" czy "pierwsze" przysłowiowo - "choćby się zesrało to nie będzie miało", niestety było mi dane tylko do niej uczęszczać, ale już nie zakończyć...
Po prostu, prawdziwa szkoła...
Zombek
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2008, 19:12

Re: Opinie na temat ZSZ nr 1

Post autor: Zombek »

Skończyłem niedawno technikum elektryczne w tej szkole, co mogę powiedzieć, dużo dobrego jak i złego :)
Na pewno jest klimat sklepik, szefowa, szatniarki ganiające ze szczotką, mały sor stojący na "bramce" :D Najwięcej wspomnień zostaje zawsze z zajęć praktycznych, warsztatów, pracowni, luźni nauczyciele, wszystko byłoby pieknie gdyby nie zachowanie młodzieży, nie to że rozrabiaki, ale po prostu chamy ;] Podejście niektórych nauczycieli do przedmiotu i do uczniów też czasami sporo odbiegało. Tak czy siak lepiej pamiętać te miłe chwile i czesto wracać do nich pamięcią bo to w końcu szkoła średnia, najlepsze lata młodości :)
Pozdrawiam
zorza
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 08 sie 2008, 19:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Opinie na temat ZSZ nr 1

Post autor: zorza »

Szkoła byle jaka, maturę mało kto zdaje.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2010, 13:48 przez zorza, łącznie zmieniany 1 raz.
amfetamina
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 31 mar 2009, 9:56

Re: Opinie na temat ZSZ nr 1

Post autor: amfetamina »

zorza gdzie Ty mozg zostawiles? a myslisz ze jak jest w tych smiesznych liceach bema ogorow i na wojciechowicach ? metalowa w porownaniu do tych szkol jest git nie chodzisz tam to gow** masz pojecie o calej sprawie
zorza
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 08 sie 2008, 19:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Opinie na temat ZSZ nr 1

Post autor: zorza »

anfetaminatwój nikły poziom intelektualny mówi o twojej szkole, jaka kultura słowa :lol: pogratulować, dlatego nie uczysz się w LO :ble:
amfetamina
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 31 mar 2009, 9:56

Re: Opinie na temat ZSZ nr 1

Post autor: amfetamina »

jestem ciekaw zatem co Ty reprezentujesz soba jak uczysz sie badz uczyle sie w tej szkole ? ja skonczylem metalowke teraz studiuje w warszawie telekomunikacje na 2 roku i juz zarabiam 4-5 tys. miesiecznie. ciekawe co Ty osiagniesz po LO
Ultimate
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 28 paź 2009, 19:11

Re: Opinie na temat ZSZ nr 1

Post autor: Ultimate »

Ja jestem uczniem tej szkoły i powiem, że jest całkiem fajnie. Polecam ogólnie wszystkie kierunki kto co preferuje.

amfetamina - jak tak dobrze zarabiasz to po co się uczysz ? :P
ODPOWIEDZ