Dobre przedszkole w O-ce?

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
celina
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 wrz 2009, 0:18

Dobre przedszkole w O-ce?

Post autor: celina »

Niedługo moja dzidzia pójdzie doprzedszkola. Które polecacie najbardziej?
Awatar użytkownika
marek7001
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 22 lis 2008, 18:38

Re: Dobre przedszkole w O-ce?

Post autor: marek7001 »

Nie które polecacie, tylko gdzie Ci dziecko przyjmą... polecam 17.
Perła
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 09 paź 2008, 21:26

Re: Dobre przedszkole w O-ce?

Post autor: Perła »

A gdzie mieszkacie? Tzn. w której części Ostrołęki? Bo jest kilka dobrych przedszkoli w Ostrołęce. A moim zdaniem najlepiej wybrać to najbliższe twojego miejsca zamieszkania albo miejsca pracy.
celina
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 wrz 2009, 0:18

Re: Dobre przedszkole w O-ce?

Post autor: celina »

Mieszkam na Centrum. Niedawno przeprowadziliśmy się do Ostrołęki i chciałabym zorientować się co i jak. Dziękuję za wszelkie informacje.
Perła
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 09 paź 2008, 21:26

Re: Dobre przedszkole w O-ce?

Post autor: Perła »

Na Centrum świetne jest to nowe przedszkole, w Szkole Podstawowej nr 10. Zaczęło działać dopiero w tym roku, a już słyszałam tyle pozytywnych opinii. Moi znajomi też niedawno przeprowadzili się na Centrum. Wcześniej ich córka chodziła 2 lata do przedszkola na Dzieci Polskich. Porównując je, to podobno "niebo a ziemia"! Nauczycielki wspaniałe, ciekawe podręczniki, nazwy grup (czego nie było w tamtym przedszkolu), miła atmosfera itp. Jak po nią przychodzą to marudzi, że jeszcze za wcześnie. Dziecko jest zachwycone tym przedszkolem (rodzice zresztą też). Ponadto chodzi do niego syn naszego prezydenta miasta, więc na pewno musi być ok :-)). Dlatego myślę, że nie warto szukać gdzieś daleko w mieście.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Dobre przedszkole w O-ce?

Post autor: kasia pelasia »

Słyszałam od znajomych dobre opinie o 16 na Reymonta.
mila
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 lis 2009, 15:33

Re: Dobre przedszkole w O-ce?

Post autor: mila »

drogie panie a moze ktores dzieciatko chodzi do przedszkola w wojciechowicach......?chciala bym zasiegnac opini na temat tego przedszkola...slyszalam ze tam latwiej sie dostac...co sadzicie o tym przedszkolu? w przyszlym roku planuje zapisac dziecko wlasnie tam .....dziekuje za wszelkie informacje. :)
ODPOWIEDZ