Przedszkole

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
stokrotkam28
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 09 gru 2008, 14:12

Przedszkole

Post autor: stokrotkam28 »

Kochani proszę o poradę , w kwestii przedszkoli .Zapisałam dziecko ( w kolejkę) do przedszkola nr 8 ale dziś tak się nasłuchałam różnych opinii że już sama niewiem czy dobre wybrałam ?
Choć w sumie opinie są różne lecz niestety z przewagą tych niedobrych ( odnośnie 8-mki) .
Posiadacie doświadczenie ,oddawaliście tam dzieciaczki - jak wrażenia ?
A może jakiś mały ranking przedszkoli? :) W którym jak jest ?Choć teraz takie czasy że dziś nię w przedszkolach nie przebiera :(
e_p
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 13 lut 2008, 17:16

Re: Przedszkole

Post autor: e_p »

Moje dzieciaczki tam chodziły. Wszystko było ok.

Słyszałam ostatnio złe zdanie na temat "8", ale w przedszkolu nigdy nic złego nie zauważyłam.
Aisha
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 17 lut 2010, 20:48

Re: Przedszkole

Post autor: Aisha »

otóż to w przedszkolach się nie przebiera, bardzo cięzko jest sie dostac do jakiegokolwiek panstwowego przedszkola a nie wszystkich stac na prywatne, dlatego lepięj się cieszyć jak wogole się dostanie wasze dziecko do jakiegokolwiek przedszkola.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Przedszkole

Post autor: elfik »

ja chodziłam kilkanaście lat temu, ale co nieco pamiętam :) nie mam traumatycznych przeżyć, nauczyłam się szybko czytać i pisać :mrgreen: na prawdę było bardzo fajnie, nie mam ani jednego złego wspomnienia! (no dobra.. nie lubiłam makaronu z serem ;) )
Moje dziecko też bym tam bez oporów posłała (niektóre Panie przedszkolanki zostały do tej pory, do dziś mnie zaczepiają jak mijamy się na ulicy), ale będzie za rok chodziło do intergracyjnego na wojtki, bo będzie bliżej :)
floryda31
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 27 wrz 2007, 9:50

Re: Przedszkole

Post autor: floryda31 »

A możecie napisać konkretnie co takiego złego się nasłuchaliście, bo ja tez złozyłem wniosek do przeszkola nr 8, ja znowu słyszałem że nie zbyt dobrym jest nr 7 , wydaje mi się że na kazde przedszkole może ktoś narzekać zawsze coś sie komu,s nie spodoba i tak naprawde to przedszkolanki sa najważniejsze które tworzą klimat i atmosferę.
pokerostroleka
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 12 sie 2009, 11:31

Re: Przedszkole

Post autor: pokerostroleka »

Polecam przedszkole nr. 17 ul. Konopnicka!
ODPOWIEDZ