Strona 1 z 1

Przedszkole

: 08 mar 2010, 22:23
autor: stokrotkam28
Kochani proszę o poradę , w kwestii przedszkoli .Zapisałam dziecko ( w kolejkę) do przedszkola nr 8 ale dziś tak się nasłuchałam różnych opinii że już sama niewiem czy dobre wybrałam ?
Choć w sumie opinie są różne lecz niestety z przewagą tych niedobrych ( odnośnie 8-mki) .
Posiadacie doświadczenie ,oddawaliście tam dzieciaczki - jak wrażenia ?
A może jakiś mały ranking przedszkoli? :) W którym jak jest ?Choć teraz takie czasy że dziś nię w przedszkolach nie przebiera :(

Re: Przedszkole

: 08 mar 2010, 22:50
autor: e_p
Moje dzieciaczki tam chodziły. Wszystko było ok.

Słyszałam ostatnio złe zdanie na temat "8", ale w przedszkolu nigdy nic złego nie zauważyłam.

Re: Przedszkole

: 09 mar 2010, 13:09
autor: Aisha
otóż to w przedszkolach się nie przebiera, bardzo cięzko jest sie dostac do jakiegokolwiek panstwowego przedszkola a nie wszystkich stac na prywatne, dlatego lepięj się cieszyć jak wogole się dostanie wasze dziecko do jakiegokolwiek przedszkola.

Re: Przedszkole

: 09 mar 2010, 15:35
autor: elfik
ja chodziłam kilkanaście lat temu, ale co nieco pamiętam :) nie mam traumatycznych przeżyć, nauczyłam się szybko czytać i pisać :mrgreen: na prawdę było bardzo fajnie, nie mam ani jednego złego wspomnienia! (no dobra.. nie lubiłam makaronu z serem ;) )
Moje dziecko też bym tam bez oporów posłała (niektóre Panie przedszkolanki zostały do tej pory, do dziś mnie zaczepiają jak mijamy się na ulicy), ale będzie za rok chodziło do intergracyjnego na wojtki, bo będzie bliżej :)

Re: Przedszkole

: 09 mar 2010, 19:07
autor: floryda31
A możecie napisać konkretnie co takiego złego się nasłuchaliście, bo ja tez złozyłem wniosek do przeszkola nr 8, ja znowu słyszałem że nie zbyt dobrym jest nr 7 , wydaje mi się że na kazde przedszkole może ktoś narzekać zawsze coś sie komu,s nie spodoba i tak naprawde to przedszkolanki sa najważniejsze które tworzą klimat i atmosferę.

Re: Przedszkole

: 24 kwie 2010, 16:08
autor: pokerostroleka
Polecam przedszkole nr. 17 ul. Konopnicka!