Dobieranie do klas matemtycznych w II LO

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
razor15
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2010, 17:20

Dobieranie do klas matemtycznych w II LO

Post autor: razor15 »

Witam wszystkich. Wybieram się do 2 LO do klasy matematyczno-fizycznej. Z tego co mi wiadomo to są dwie (d i h). Nie wiem jak są rozmieszczani uczniowie w tych klasach, czy sumą punktów??? Czy jedna z tych klas jest gorsza, a druga lepsza?? Ile punktów potrzeba do lepszej???
kartka_86
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 16 sty 2007, 19:57
Lokalizacja: Ziemia

Re: Dobieranie do klas matemtycznych w II LO

Post autor: kartka_86 »

Za moich czasów.. tzn kilka lat temu było ich znacznie więcej i byliśmy podzieleni na słabszych i lepszych. Jednak to drugie LO więc i tak elita ;)
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Dobieranie do klas matemtycznych w II LO

Post autor: major »

chodziłem na ten profil pare lat temu kończąc własnie drugie LO i powiem Ci tak. Jak są 2 klasy to musisz być w pierwszej 25 bądź 30. Klasy dzielili w kolejności, Ci co mieli najlepsze wyniki byli wyżej na liście. Nikt Ci raczej nie poda konkretnej liczby punktów, musisz być lepszy od tych pozostałych których przyjmą:P
nakedly
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 07 mar 2009, 15:14

Re: Dobieranie do klas matemtycznych w II LO

Post autor: nakedly »

Klas z rozszerzoną matematyką w II LO w tym roku będzie 4 , za rak już będzie 5 bo jeszcze klasa H, w tym roku tylko od A do G. A wiec :
klasa D - mat-inf-fiz
klasa E - biol-chem-mat
klasa F - mat-inf-ang
klasa G mat-geo i cos jeszcze , ale nie wiem co ; )
Przy internetowej rejestracji ustawiasz w kolejności klasy , do których chcesz iść. Możesz więc ustawić że klasa D to klasa pierwszego wyboru, klasa G drugiego, E trzeciego F czwartego. Jeżeli nie dostaniesz się do klasy D system automatycznie przesunie Cię na nabór do klasy G , jak nie dostaniesz się do G zostaniesz przesunięty do E i tak dalej ; )
hunter
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:05
Lokalizacja: Kurpie

Re: Dobieranie do klas matemtycznych w II LO

Post autor: hunter »

w tym roczniku co w tym roku mają maturę nie ma klasy H . Jak ja miałem rekrutacje a jestem teraz w II klasie to średnio w D mieli powyżej 150 pkt. kwalifikacyjnych ale teraz jest egzamin gimnazjalny z angola to chyba punkty liczone są jakoś inaczej.
nakedly
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 07 mar 2009, 15:14

Re: Dobieranie do klas matemtycznych w II LO

Post autor: nakedly »

Pośród klas trzecich w tym roku nie ma klasy H. W II LO co trzy lata jest o jedną klasę mniej, ponieważ brakuje sal . Także skoro w tym roku wśrod klas maturalnych nie ma klasy H to nie będzie jej również w klasach pierwszych od września ; ))
Oczywisćie klasy wybierasz sobie sam , nie jedną tylko kilka , ustawiasz wedlug ważnosci ; ) miales chyba rekrutację to wiesz ; ))

Mam nadzieję , że II LO nauczy Cię umiejetnosci czytania ze zrozumieniem i logicznego myślenia .

Pozdrawiam ,
maturzystka z II LO
ODPOWIEDZ