Strona 1 z 1

Dobieranie do klas matemtycznych w II LO

: 23 kwie 2010, 17:35
autor: razor15
Witam wszystkich. Wybieram się do 2 LO do klasy matematyczno-fizycznej. Z tego co mi wiadomo to są dwie (d i h). Nie wiem jak są rozmieszczani uczniowie w tych klasach, czy sumą punktów??? Czy jedna z tych klas jest gorsza, a druga lepsza?? Ile punktów potrzeba do lepszej???

Re: Dobieranie do klas matemtycznych w II LO

: 23 kwie 2010, 18:01
autor: kartka_86
Za moich czasów.. tzn kilka lat temu było ich znacznie więcej i byliśmy podzieleni na słabszych i lepszych. Jednak to drugie LO więc i tak elita ;)

Re: Dobieranie do klas matemtycznych w II LO

: 23 kwie 2010, 21:58
autor: major
chodziłem na ten profil pare lat temu kończąc własnie drugie LO i powiem Ci tak. Jak są 2 klasy to musisz być w pierwszej 25 bądź 30. Klasy dzielili w kolejności, Ci co mieli najlepsze wyniki byli wyżej na liście. Nikt Ci raczej nie poda konkretnej liczby punktów, musisz być lepszy od tych pozostałych których przyjmą:P

Re: Dobieranie do klas matemtycznych w II LO

: 24 kwie 2010, 16:16
autor: nakedly
Klas z rozszerzoną matematyką w II LO w tym roku będzie 4 , za rak już będzie 5 bo jeszcze klasa H, w tym roku tylko od A do G. A wiec :
klasa D - mat-inf-fiz
klasa E - biol-chem-mat
klasa F - mat-inf-ang
klasa G mat-geo i cos jeszcze , ale nie wiem co ; )
Przy internetowej rejestracji ustawiasz w kolejności klasy , do których chcesz iść. Możesz więc ustawić że klasa D to klasa pierwszego wyboru, klasa G drugiego, E trzeciego F czwartego. Jeżeli nie dostaniesz się do klasy D system automatycznie przesunie Cię na nabór do klasy G , jak nie dostaniesz się do G zostaniesz przesunięty do E i tak dalej ; )

Re: Dobieranie do klas matemtycznych w II LO

: 25 kwie 2010, 14:23
autor: hunter
w tym roczniku co w tym roku mają maturę nie ma klasy H . Jak ja miałem rekrutacje a jestem teraz w II klasie to średnio w D mieli powyżej 150 pkt. kwalifikacyjnych ale teraz jest egzamin gimnazjalny z angola to chyba punkty liczone są jakoś inaczej.

Re: Dobieranie do klas matemtycznych w II LO

: 25 kwie 2010, 23:45
autor: nakedly
Pośród klas trzecich w tym roku nie ma klasy H. W II LO co trzy lata jest o jedną klasę mniej, ponieważ brakuje sal . Także skoro w tym roku wśrod klas maturalnych nie ma klasy H to nie będzie jej również w klasach pierwszych od września ; ))
Oczywisćie klasy wybierasz sobie sam , nie jedną tylko kilka , ustawiasz wedlug ważnosci ; ) miales chyba rekrutację to wiesz ; ))

Mam nadzieję , że II LO nauczy Cię umiejetnosci czytania ze zrozumieniem i logicznego myślenia .

Pozdrawiam ,
maturzystka z II LO