Dwa pytania o ZKN

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
MarianZjeziura
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2006, 22:18

Dwa pytania o ZKN

Post autor: MarianZjeziura »

Pytanie do studentów badz absolwentów ZKN
1. Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna ??? (o przyjecie na studia)
2. Jak wyglądają praktyki na kierunku informatyka z matematyką???
skakanka
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2010, 1:15

Re: Dwa pytania o ZKN

Post autor: skakanka »

Co do rozmowy rekrutacyjnej to nie mogę ci nic powiedzieć, ale myślę, że nie masz się czym martwić;)
Zaś co do praktyk na informatyce z matematyką, to wyglądają one tak: po pierwszym roku obserwujesz lekcje informatyki i matematyki (50 godzin), po drugim roku prowadzisz lekcje matematyki(30 godzin), a w trakcie trzeciego roku prowadzisz lekcje informatyki(100 godzin). Sam sobie załatwiasz szkołę, w której będziesz prowadził praktyki i jest to podstawówka lub gimnazjum.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Dwa pytania o ZKN

Post autor: elfik »

to ja sprostuję:
po pierwszym roku obserwujesz (teoretycznie, zalezy na jakiego nauczyciela trafisz..)
po drugim roku zaczynasz pomagać nauczycielowi (j.w.)
po trzecim roku nie masz praktyk, bo dostajesz licencjat Akademii Podlaskiej bądź UW i kontynuujesz naukę. Jak jest - nie wiem, mam rok przerwy i dopiero od października wybieram się na magisterskie na UWM.
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: Dwa pytania o ZKN

Post autor: Olqaa »

zacznijmy od tego ze w zkn kierunku informatyka z matematyka nie otworzyli od 2 lat bo jest za mało chętnych. a rozmowy rekrutacyjnej nie ma. co do dyplomów to moim zdaniem są nic nie warte bo dostajesz dyplom UW ale fili Ostrołęka.. tak samo jak byś poszedł na WSAP;D:D
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Dwa pytania o ZKN

Post autor: Michał »

Olqaa pisze:zacznijmy od tego ze w zkn kierunku informatyka z matematyka nie otworzyli od 2 lat bo jest za mało chętnych. a rozmowy rekrutacyjnej nie ma. co do dyplomów to moim zdaniem są nic nie warte bo dostajesz dyplom UW ale fili Ostrołęka.. tak samo jak byś poszedł na WSAP;D:D
Następna wielka studentka ze wsi...
izuusia
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 lis 2009, 13:45

Re: Dwa pytania o ZKN

Post autor: izuusia »

Kończąc informatykę z matematyką w kolegium dostajesz dyplom Akademii Podlaskiej, a nie UW jak ktoś wyżej napisał;] Na dyplomie jest napisane, że ukończyłeś studia "stacjonarne na Wydziale Nauk Ścisłych Akademii Podlaskiej w Siedlcach" i nigdzie nie ma nic wspomniane o tym, że studiowałeś w Ostrołęce. Wiem bo taki dyplom posiadam;]
Co do praktyk potwierdzam to co napisała "skakanka". Skończyłyśmy informatykę z matematyką w kolegium więc wiemy jak jest;)
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Dwa pytania o ZKN

Post autor: elfik »

ja skończyłam samą informatykę. Nie miałam żadnych praktyk po obronie licencjatu, dlatego tak napisałam. U nas były tylko dwa razy (po 1 roku i po 2). Dyplom również jest z AP, bez wzmianki o filii w Ostrołęce.
ODPOWIEDZ