WORD

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
dziewczyna92
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 kwie 2010, 11:21

WORD

Post autor: dziewczyna92 »

Witam!

Niedługo czeka mnie egzamin w WORDZIE na kategorię B....
Znacie egzaminatorów, których trzeba się obawiać?
Na co najbardziej zwracają uwagę? I gdzie w Ostrołęce są miejsca, gdzie można najczęściej oblać egzamin?
fermik1987
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 30 gru 2009, 16:32

Re: WORD

Post autor: fermik1987 »

Najbardziej to obawiaj się młodych egzaminatorów,chcą się wykazać....poza tym jest jedna taka kobieta też jej nie polecam,blondynka z rozpuszczonymi prostymi włosami... :devil:
powodzenia :D
OstrolekaCiekawa
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 01 maja 2009, 20:13

Re: WORD

Post autor: OstrolekaCiekawa »

Fakt, że najgorsi są młodzi. A z tą blondynką ja miałem egzamin jakieś 4 miesiące temu i o dziwo zdałem. Tak naprawdę egzamin w oce nie jest trudny ale starzy kierowcy mają tendencję do tego, że straszą młodych kierowców. Jeżeli chodzi o miejsca, to najgorsze są uliczki na łęczysku, tam bardzo wiele osób oblewa. A poza tym to po prostu podczas egzaminu nie należy się spieszyć, czasem lepiej trochę poczekać, niż stworzyć pozory że wymusza się pierwszeństwo, i mieć oczy do okoła głowy.

Powodzenia na egzaminie;)
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: WORD

Post autor: nusiaczek »

ja też mam niedługo egzamin - początki sierpnia.

Mnie również doszły słuchy o tej blondynce ;/

Gdzie się oblewa? Wydaje mi się, że Łęczysk i po prostu łuczek ;/
^_^
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 24 lut 2006, 12:14

Re: WORD

Post autor: ^_^ »

Miałem egzamin na początku kwietnia, trafiłem na p. Grzegorza, nazwiska w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć, najważniejsze to nie stresować się od samego początku, mieć pozytywne nastawienie do wszystkiego, można nawet pogadać :) a jeśli już coś się zrobi źle to nie panikować :)
Jeśli egzaminator widzi, że nie denerwujesz się i pewnie się czujesz w samochodzie to egzamin masz z głowy :)
Zdałem za pierwszym razem.
bobo92bobo
starszy kapral
Posty: 170
Rejestracja: 30 wrz 2008, 19:45

Re: WORD

Post autor: bobo92bobo »

A wie ktoś może ile się czeka na egzamin ??
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: WORD

Post autor: bartek1030 »

ja w marcu czekałem dwa dni i pewnie tak jest teraz spytaj sie tego kto cie uczy on ma świeże informacje ja zdawałem u gościa na Pandzie i to był bodajże drugi samochód jak się wchodzi na plac oni chyba tych aut nie zmieniają gość był bardzo wporządku
Obrazek
bobo92bobo
starszy kapral
Posty: 170
Rejestracja: 30 wrz 2008, 19:45

Re: WORD

Post autor: bobo92bobo »

A dlugo czekales po testach na kompie na jazde ??
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: WORD

Post autor: nusiaczek »

teraz na egzamin czeka się równo 2 tygodnie.
dziewczyna92
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 kwie 2010, 11:21

Re: WORD

Post autor: dziewczyna92 »

Ja się bardzo boję placu... Stresuję się na samą myśl o tym, że tyle osób stoi przy siatce i ma się wrażenie ze patrzą się właśnie na mnie...
i górka.... tego też się boję...
A może ktoś z was miał parkowanie równoległe? Bo mój instruktor powiedział, że raczej się ono nie trafia i żebym bardziej się na te prostopadłe nastawiła....
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: WORD

Post autor: bartek1030 »

między egzaminami czekałem dwie godziny. To chyba strasznie duzo osób teraz chodzi ze tyle sie czeka na egzamin albo tyle nie zdaje
Obrazek
bobo92bobo
starszy kapral
Posty: 170
Rejestracja: 30 wrz 2008, 19:45

Re: WORD

Post autor: bobo92bobo »

Strasznie długo. Powinni to zmienić ponieważ im dłużej się czeka tym większy stres.
OstrolekaCiekawa
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 01 maja 2009, 20:13

Re: WORD

Post autor: OstrolekaCiekawa »

Ogólnie jest tak, nie robi się w Ostrołęce parkowania równoległego no bo.... nie ma gdzie, co prawda jest jeden egzaminator... taaaaaaaaki gruby ale on robi z zasady tylko chłopakom;)
bobo92bobo
starszy kapral
Posty: 170
Rejestracja: 30 wrz 2008, 19:45

Re: WORD

Post autor: bobo92bobo »

Jest sporo miejsc do parkowania równoległego.
hunter
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:05
Lokalizacja: Kurpie

Re: WORD

Post autor: hunter »

Wszystko jest do opanowania. Jednak jak dla mnie najbardziej niebezpieczni są rowerzyści których nie zawsze jest gdzie wyprzedzić no i piesi, którzy tylko czekają żeby wstąpić na przejście wtedy kiedy już i ja na nim jestem.
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: WORD

Post autor: bartek1030 »

Taa polujący piesi ;) Trzeba po prostu rozglądać się i ocenić czy da się przejechać czy nie jak widzisz że ktoś zaraz wejdzie to się zatrzymaj gorzej jak i pieszy się zatrzyma żeby cię przepuścić a jak nie ma gdzie rowerzystów wyprzedzić to jedziesz za nim aż się da nawet jakby to miało trwać pół godziny a jak się wyprzedza to zostawić mu ten metr czy ile trzeba i już
Obrazek
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Re: WORD

Post autor: pudeleQ »

Ta blondynka która egzaminuje jest tylko jedna? Bo zdawałem prawko 1,5 roku temu i egzaminowała mnie taka w miare wysoka blondynka, przez cały egzamin nic nie mówiła oprócz tego gdzie mam jechać. To ta? Bo taka zła nie była, zdałem u niej za 1 razem :)
ODPOWIEDZ