Najtańsza szkoła jazdy

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
Awatar użytkownika
kruk453
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 16 maja 2010, 20:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: kruk453 »

Najlepsza moim zdaniem jest szkoła jazdy "ZNAK". Ponieważ lepiej douczają do egzaminu. Trochę jest wysoka cena ale warto. Właśnie jestem teraz w znaku i nie narzekam na tą szkołę jazdy.
https://www.facebook.com/Lucas.PC.GSM.Service
Prywatny serwis komputerowy.
kursant69
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2010, 7:35

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: kursant69 »

do kruk453. znak jest może ni niezły ale temat dotyczy najtańszej szkoły,a ty chyba pomyliłeś wątki, albo pracownikiem znaku jesteś chlopie :devil:. są inne szkoly, ktore wcale gorzej nie uczą niz w znaku a są o wiele tańsze, wystarczy w necie poszukać
kursant69
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2010, 7:35

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: kursant69 »

witam ponownie.
na głównej stronie MO ukazał się artykuł na temat wprowadzenia stawki vat w szkołach jazdy. W artykule wypowiada się na ten temat jedna z gwiazd ostrołęckich czyli Magda D. Szkoda tylko, że artykuł wygląda na sponsorowany i jest niczym innym, jak próbą naciągnięcia kursantów do tego, żeby zapisywali się na siłę na kursy do Pani Magdy D. Oczywiście do artykułu nie można dodać komentarza i napisać do niego sprostowanie. Dla niezorientowanych, vat zostanie prawdopodobnie wprowadzony, ale tylko w ośrodkach, gdzie przychód za 2010 r. wyniósł150 tys. zł., a więc tylko największe szkoły będą go płacić. W mniejszych ośrodkach cena kursu nie powinna ulec zmianie i powinna się wahać ok 900-1000zł. Nie dajcie się naciągać na pseudo promocje. Od lat wiadomo,że z jakością szkolenia u Pani Magdy nie do końca jest Ok. Szkoda, bo szkoła jazdy z tak długoletnim stażem powinna dbać o swój wizerunek i prestiż, a szefowie swoją postawą powinni dawać przykład młodszym kolegom z branży.
Reasumując:
brak profesjonalizmu i rzetelności :( :( ( z resztą jak zawsze w tej szkole)
kawo
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2011, 5:08

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: kawo »

Wątek trochę stary, ale chciałabym coś dodać.
Od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką prawka /za drugim podejściem, co prawda, ale jednak:)/. Piszecie o najtańszych kursach, co nie znaczy najlepszych, no i o tych droższych też niezbyt profesjonalnych i to też prawda. Uważam, że trzeba trafić na dobrego instruktora, a co do wykładów to fakt, że u Domasika olewka. Zazwyczaj filmiki, brak normalnego szkolenia z pierwszej pomocy tylko znowu filmik. W ZNAKU przyjeżdża strażak i każdy ćwiczy na manekinie- dowiedziałam się o tym z pierwszej ręki, ale już po fakcie, nie wiem jak w innych szkołach, ale u Domasików się zawiodłam. Nie mają również porządnego placu. Instruktor się starał, ale nie nauczył mnie tego co najważniejsze i oblałam za pierwszym razem na placu. Nie ma się czym chwalić, ale egzamin zdałam za drugim razem wykupując jazdy u konkurencji tj. w ZNAKU. Po trzech jazdach z Panem Zbyszkiem Tercjakiem nauczyłam się więcej niż przez cały kurs u Domasików. Łuk idealnie :))) i nie tylko. Szczerze polecam pana Zbyszka Tercjaka - konkretny facet, świetny nauczyciel i psycholog.
Kasia W. z osiedla Centrum.
Awatar użytkownika
kruk453
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 16 maja 2010, 20:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: kruk453 »

Ostatnio się dowiedziałem że szkoła "ProMotor" jest dobra i tania. Kolega mi mówił bo robi sobie C+E ;)
https://www.facebook.com/Lucas.PC.GSM.Service
Prywatny serwis komputerowy.
ODPOWIEDZ