Blue House - opinie

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
sebastianu
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 17 lut 2010, 20:46

Blue House - opinie

Post autor: sebastianu »

Odwiedziłem dziś chyba wszystkie szkoły językowe w Ostrołęce i wydaje mi się jeśli chodzi o cenę i ilość godzin to właśnie ta szkoła ma najlepszą ofertę. Nie wiem jednak jak jest z poziomem nauczania... chodzi o kurs mniej więcej na poziomie intermediate. Ma ktoś może jakieś doświadczenie związane z tą szkołą?
angelinab
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2010, 16:14

Re: Blue House - opinie

Post autor: angelinab »

Moje dziecko chodziło do tej szkoły w tamtym roku i zapisałam na ten rok. Mają naprawdę najlepszą ofertę, po roku nauki mam zniżki. Nie jest żle, był słaby z języka angielskiego, po kilku lekcjach poprawiły mu się oceny. Pani, która uczy jest trochę dziwna, ale ogólnie jest ok. w każdym bądż razie poznał dużo nowych słów i nauczył się poprawnie wymawiać.
hazard
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 01 wrz 2007, 10:28

Re: Blue House - opinie

Post autor: hazard »

Najwyrażniej nie odwiedziłeś wszystkich szkół. Ale nie ma w tym nic dziwnego, w końcu jest to tzw autoreklama. Chwyt corocznie stosowany przez właściciela ,wspomianej w tytule postu, szkoły.
sebastianu
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 17 lut 2010, 20:46

Re: Blue House - opinie

Post autor: sebastianu »

Dobra niech będzie autoreklama, co z tego że konto mam od dłuugiego czasu i już dawno pisałem posty, po prostu chciałem się dopytać.

Czy słyszał ktoś jakieś negatywne opinie o tej szkole? Konkretnie chce wiedzieć czy się tam zapisać, mam blisko i wydaje mi się że to dosyć dobry wybór bo mi nikt nic złego nie mówił..

@hazard
dziękuje za bezpodstawne oskarżenia;] ale trudno, zaściankowość ostrołęki taka już jest..
ODPOWIEDZ