korepetycje z angielskiego

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
stith
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 12 maja 2010, 21:36

korepetycje z angielskiego

Post autor: stith »

witam :)
czy znacie kogoś kto udziela korepetycji z angielskiego? zależy mi na osobie mającej doświadczenie w przygotowaniu do matury.
pawlak
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 05 sie 2009, 10:42

Re: korepetycje z angielskiego

Post autor: pawlak »

Polecam Panią Kingę, młoda kobieta z dyplomem filologii angielskiej Uniwersytetu Gdankiego po specjalności nauczycielskiej. Ma duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji maturzystom i z tego co wiem daje masę przydatnych materiałów. Uczyła dziecko mojego brata ale wiem, że miała też wiele innych osób w tym właśnie maturzystów. Rodzicom i uczniom zawsze się podobało i każdy ją poleca. jej nr 509 146 137
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: korepetycje z angielskiego

Post autor: kasia pelasia »

Nie wiem czy jeszcze udziela korepetycji ale p. Beata Markowska przygotowuje świetnie.
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: korepetycje z angielskiego

Post autor: trampella »

Ja znam młodą osobę,która studiuje na Uniwersytecie Warszawskim- robi magisterium,ma świetny kontakt z młodzieżą i doświadczenie w tym co robi,jesli chcesz odezwij sie na PW podam namiary.Pozdrawiam.
montefalco
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2018, 10:30

Re: korepetycje z angielskiego

Post autor: montefalco »

przed Markowską ostrzegam - wiele lat temu miałem z nią angielski w podstawówce, przez cały ten okres miałem niezłą traumę - baba stosowała pressing psychiczny. O ile się nie naprawiła to raczej warto ją separować od młodzieży
ODPOWIEDZ