Prywatne przedszkole-jakie polecacie?

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
ELA25
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 26 sty 2010, 16:47

Prywatne przedszkole-jakie polecacie?

Post autor: ELA25 »

Witam, bardzo proszę o opinie na temat prywatnych przedszkoli.Jakie są kryteria naboru, wysokość opłat i przede wszystkim, które jest godne polecenia dla dziecka w wieku 3 lat?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Prywatne przedszkole-jakie polecacie?

Post autor: Qrzysio »

Ceny podobno około 600 zł miesięcznie.
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Prywatne przedszkole-jakie polecacie?

Post autor: shelly »

ELA25 pisze:Witam, bardzo proszę o opinie na temat prywatnych przedszkoli.Jakie są kryteria naboru, wysokość opłat i przede wszystkim, które jest godne polecenia dla dziecka w wieku 3 lat?
zalozylam podobny watek i tez nic sie nie dowiedzialam :(
MagdaC
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 31 mar 2011, 10:54

Re: Prywatne przedszkole-jakie polecacie?

Post autor: MagdaC »

Ja nie miałam tam dziecka, ale polecę Klub Przedszkolaka Bajeczka. Ten Klub ma świetne wyposażenie (mnóstwo zabawek), oferuje wyżywienie i czynne do 18.00. Zajrzyj na ich stronę internetową, myślę że Ci się spodoba.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Prywatne przedszkole-jakie polecacie?

Post autor: elfik »

przedszkola prywatne w Ostrołęce - od 350zł do 650zł.
Pewnie też będę zmuszona wysłać synka tam, bo jak trzylatek ma marne szanse na dostanie się do publicznej placówki (chyba, że się rozwiodę..).
Szukam opinii o dwóch: na ul. Geodetów (pierwsze moje wrażenia baaaaaaaardzo pozytywne, ale z chęcią posłucham innych mam, które mają tam swoje maluchy), na ul. Kilińskiego (głównie zastanawia mnie jedno, czy jest na pewno czynne od 7? Do pracy mam na 7 właśnie i mogłabym się nie wyrobić z rana.. Może robią jakieś małe odstępstwa i przychodzą wcześniej?). Może ktoś wypowie się o innych punktach?
Wiem, że od września powstanie nowe przedszkole na Centrum i keidyś miało być nad Biedronką na Goworowskiej, ale nie wiem czy zrealizowali ten pomysł..

Każda opinia się przyda, ja jeszcze mało mogę napisac, bo mój Synek nigdy nie chodził do przedszkola...
tusiak
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 04 maja 2011, 15:55
Lokalizacja: Tu i Tam

Re: Prywatne przedszkole-jakie polecacie?

Post autor: tusiak »

Ja zapisałam dziecko do Chatki Puchatka, ale coś więcej powiem dopiero jak dziecko zacznie chodzić 8)

A teraz z opinii znajomych wiem, że warto posłać maluszka do Bajeczki :) :)
Bo Najważniejsze - To Być Sobą ...
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Prywatne przedszkole-jakie polecacie?

Post autor: elfik »

tusiak pisze:Ja zapisałam dziecko do Chatki Puchatka, ale coś więcej powiem dopiero jak dziecko zacznie chodzić 8)

A teraz z opinii znajomych wiem, że warto posłać maluszka do Bajeczki :) :)

Chatka Puchatka - rozważałam wybór, ale jak dla mnie za daleko... Dla mnie odległość do przedszkola musi być jak najmneijsza :)

Na szczęście nie musiałam wybierać, mój Synek dostał się do publicznej placówki, choć byłam niemal pewna, że Go nie przyjmą.. Poszłam zobaczyć listę dla samej formalności i doznałam szoku :O
Bardzo się cieszę :) Pozdrawiam
ODPOWIEDZ