Studia.Kierunek-Socjologia.Ostrołęka

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
waza1
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 04 sty 2010, 14:10

Studia.Kierunek-Socjologia.Ostrołęka

Post autor: waza1 »

Jestem bardzo zainteresowana studiami o kierunku-socjologia.Wiem,że taki kierunek w Ostrołęce może być utworzony w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktyczny Uniwersytetu Łódzkiego w Ostrołęce,potrzeba jednak chętnych.Może znajdzie się ktoś? :)
artur2011
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 03 kwie 2011, 12:43

Re: Studia.Kierunek-Socjologia.Ostrołęka

Post autor: artur2011 »

Moja skromna rada: idź na studia techniczne lub też takie, które dadzą Ci konkretny zawód. Dziś socjologów, politologów, polonistów jest pełno. Takie studia są nic nie warte. Zrobisz jak zechcesz. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
nowalijka
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 17 lut 2011, 18:50

Re: Studia.Kierunek-Socjologia.Ostrołęka

Post autor: nowalijka »

Witam
Też myślałam o socjologii ...Ile zatem brakuje chętnych do utworzenia tego kierunku i jakie są koszty ?
Tylko czy w Ostrołęce będzie praca po takim kierunku ? ...patrząc na realia Ostrołęki... :? :?
hyhyh90
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2010, 22:19

Re: Studia.Kierunek-Socjologia.Ostrołęka

Post autor: hyhyh90 »

socjologia = kształcenie bezrobocia !!!!!!!! To samo jeśli chodzi o kierunki typu human ! Jedynie kierunki inżynierskie zapewniają przyszłość !
niepodporzadkowana
starszy szeregowy
Posty: 74
Rejestracja: 15 mar 2010, 13:08

Re: Studia.Kierunek-Socjologia.Ostrołęka

Post autor: niepodporzadkowana »

niestety ale nie wszyscy mają głowę przedmiotów ścisłych. A na studiach ściśle technicznych bankowo jest matma . więc nie doradzajcie
waza1
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 04 sty 2010, 14:10

Re: Studia.Kierunek-Socjologia.Ostrołęka

Post autor: waza1 »

Z tego co wiem w poprzednim roku była to suma 1400 za semestr.Nie wiem ilu jeszcze brakuje chętnych,ale dopiero co zaczął się nabór i dokładnie nie wiadomo, jak to będzie wyglądać w sierpniu bądź wrześniu.
artur2011
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 03 kwie 2011, 12:43

Re: Studia.Kierunek-Socjologia.Ostrołęka

Post autor: artur2011 »

Studiowanie socjologii to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Równie dobrze możesz je dać mi:) Jak nie studia techniczne to zrób jakiś kurs, naucz się robić coś konkretnie i lepiej niż inni, znajdź pracę albo idź na studia techniczne:) Czym zajmuje się taki socjolog? To jest jakiś sztuczny zawód:)
Kiroux
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2011, 17:49

Re: Studia.Kierunek-Socjologia.Ostrołęka

Post autor: Kiroux »

Zgadzam się z wpisem powyżej. Teraz nie opłaca studiować takiego kierunku w takim mieście. Ja kiedyś marzyłem o psychologii, ale życie zmusiło mnie bym wybrał politechnikę. Wiem że marzenia są ważne, ale jeśli chcesz znaleźć prace w zawodzie to lepiej pomyśl o czymś innym...
ODPOWIEDZ