Szybkie czytanie

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
rafal3534
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2011, 16:31

Szybkie czytanie

Post autor: rafal3534 »

Witam potrzebuje rady w sprawie szybkiego czytania czy ktoś wogule tym się interesował i czy jest po jakiejś lekturze lub kursie i z jakimi skutkiem bo z tego co czytałem na necie to nie warto bawić się w kupowanie podręczników lub naukę na własną rękę.Może ktoś coś podpowiedzieć z góry dziękuje.zapraszam do rozwinięcia tematu.
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Szybkie czytanie

Post autor: Mawashi »

Zrobiłam taki interaktywny kurs. Ze skutkiem znakomitym, solidnie się przyłożyłam. Wyników sprzed kursu - czytanie, rozumienie tekstu itd. nie napiszę Ci teraz, bo nie pamiętam dokładnie, a certyfikat mam gdzieś schowany, musiałabym pogrzebać. Kurs składał się z sześciu podręczników. Znajdowały się w nim ćwiczenia poprawiające tempo czytania, zapamiętywania itd. Kosztował 2500, ale radzę odkupić od kogoś to, bo opieka trenerska Ci do niczego nie potrzebna, wyrzucenie kasy w błoto, wystarczyłyby mi podręczniki.
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Szybkie czytanie

Post autor: Mawashi »

Autorze tematu, nie mogę Ci wysłać wiadomości na PRIV, z przyczyn mi nieznanych. Jeśli nadal jesteś zainteresowany, napisz na pjakubiak@gmail.com
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
php_symfony2
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 28 lut 2012, 21:01

Re: Szybkie czytanie

Post autor: php_symfony2 »

Zgadza się ja sama próbowałam i nic z tego na kurs można pójść ale po tym cudów nie wiadomo jakich nie ma ,przekazują Ci wiedzę i możesz dalej w domu trenować.
Profesjonalne aplikacje internetowe oparte o framework Symfony.
programista php - programista iPhone
ODPOWIEDZ