kurs angielskiego

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

kurs angielskiego

Post autor: oleandra »

Witajcie, jestem dorosłą kobietą i zamierzam iść na kurs angielskiego. Czy macie sprawdzoną szkołę w Oce? Jaka metoda jest najlepsza? Warto zaznaczyć ze nie chodzi mi o naukę od podstaw. Raczej dla średnio zaawansowanych.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: kurs angielskiego

Post autor: Mies »

od siebie mocno polecam CI EDUCO na centrum, profesjonalne lektorki i mila atmosfera, sam uczeszczam na lekcje, tez sredniozaawansowane.
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

Re: kurs angielskiego

Post autor: oleandra »

Dzięki. dowiem sie co i jak z tym kursem.Kiedyś pamiętam także że chwalono alma mater. Tu będe się kierować przede wszystkim opiniami ludzi o ukończeniu danego kursu. Chciałabym dobrze zainwestować pieniądze.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: kurs angielskiego

Post autor: Qrzysio »

W Educo jest dobrze, dla dorosłych jest dobra metoda - Direct. Tak samo w Konwersatorium. Trzeba dowiedzieć się na jakich poziomach są aktualnie grupy. Zapisy na nowy semestr są w styczniu, wtedy można dołączyć do grup.
W Alma Mater nie wiem czy jet metoda Direct, lub nieco starsza Callana. Jeśli masz się uczyć metodą tradycyjną, to moim zdaniem nie warto.
lukasz1989
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 02 cze 2012, 17:11

Re: kurs angielskiego

Post autor: lukasz1989 »

Witam
Obecnie uczestniczę w kursie angielskiego. Firma nazywa się Education & Finance Polska. Przed pierwszą lekcją lektor zrobił test na jakim jestem poziomie, więc z tym nie ma raczej problemu :) Dodatkowo lekcje odbywają się u mnie w domu sam ustalam dzień i godzine. Myślę że nauka indywidualna jest najlepszą możliwą formą, nie to co grupowe zajęcia w szkole językowej. Zapisy cały rok i cena też niewygórowana. Polecam z czystym sumieniem :)
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ