Szkoła Żak

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
bronka1
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2012, 19:46

Szkoła Żak

Post autor: bronka1 »

co sądzicie o szkole żak . jaki jest poziom.interesuje mnie liceum uzupełniające.może ktoś z was tam się uczył i podpowie mi czy jest trudno .bardzo proszę.i czy jest to szkoła płatna(liceum uzupełniające )
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: szkoła żak

Post autor: malykazio »

bronka1 pisze:podpowie mi czy jest trudno
Chcesz się czegoś nauczyć czy tylko zaliczyć?
bronka1
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2012, 19:46

Re: szkoła żak

Post autor: bronka1 »

oczywiście że chcę się czegoś nauczyć ale, zależało by mi zdać ,jestem dość,,stara".
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Szkoła Żak

Post autor: malykazio »

Żeby zdać trzeba się pouczyć. Jesli się pouczysz to wszędzie sobie poradzisz.
ladybird
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:53

Re: Szkoła Żak

Post autor: ladybird »

polecam szkołę, jest super
Moskit
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 02 sty 2013, 11:37

Re: Szkoła Żak

Post autor: Moskit »

Ja też chcę zapisać się na kierunek technik BHP, proszę jeszcze o kilka opinii o szkole. Wydaje się być bardzo ok. :)
mini505
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 03 sty 2013, 9:42

Re: Szkoła Żak

Post autor: mini505 »

szkoła jest bardzo fajna ja sama się uczyłam tam :) , kadra bardzo miła nie ma również problemów z zaświadczeniami jak ktoś potrzebuje :) ja uczyła się tam w liceum ogólnokształcącym dwu letnim (jeszcze wtedy było ) ale teraz uczę się tam na technik informatyk :) (przyciągnęła mnie miła atmosfera ). więc polecam jak najbardziej tę szkołę nie zwracają uwagi na wiek ze mną uczyły się osoby po 50 nawet :)
dziś przejdę obok Ciebie już bez emocji z dumnie podniesioną głową do góry...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Szkoła Żak

Post autor: Qrzysio »

Ja też chodzić do szkoły, ale w Żaku nie być.
mini505
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 03 sty 2013, 9:42

Re: Szkoła Żak

Post autor: mini505 »

mini505 pisze:ja uczyła się tam w liceum ogólnokształcącym dwu letnim
heheh no tak trochę jak z epoki kamienia łupanego :D
skoczek004
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 12 gru 2009, 23:51
Lokalizacja: Gdańsk / Ławy

Re: Szkoła Żak

Post autor: skoczek004 »

Żak... ZSZ 2 wieczorowe... SIG.... najlepsze szkoły w mieście, znajomy po każdej się tułał i z jego doświadczenia nie polecam, lepiej za wczasu być mądrzejszym i iść gdzieś, gzdie się dotrwa do końca. Wszystko jest na zasadzie zaliczania, a nie nauczania się :) więc proszę sobie samemu odpowiedzieć...
Moskit
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 02 sty 2013, 11:37

Re: Szkoła Żak

Post autor: Moskit »

W Żaku zapisuje się na kierunki, które wystartują na pewno. Jeżeli w szkole nie mają pewności, że coś wystartuje to informacja jest przekazywana dla słuchacza. Jeżeli szkoła rekrutuje na 20 kierunków m. in tak specyficznych jak architektura etc. to jest zastanawiające czy w takim małym mieście jak Ostrołęka uzbiera się grupa. Przeważnie kierunki nie powstają. Szkoda tylko, że taka jedna czy druga szkoła psuje opinię innym. W Żaku jest ok!
lokalny
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2019, 10:52

Re: Szkoła Żak

Post autor: lokalny »

Chyba jedna z lepszych szkół dla dorosłych tak naprawdę. Chodziłem tam już prawie 2 lata temu, ale chyba niewiele się zmieniło. Wspominam bardzo pozytywnie :) Mam dwójkę małych maluchów, ale mimo to udało mi się poświęcić też czas na zajęcia. Żona też pracuje. Także można wszystko sobie ułożyć.
Marusia
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20

Re: Szkoła Żak

Post autor: Marusia »

jedni będą chwalić, drudzy będą narzekać. Nigdy nikomu nie dogodzisz. Ja słyszałam że poziom jest raczej kiepski ale to tylko słyszałam. Nie mówię że tak jest.
ODPOWIEDZ