Prywatny tok nauki angielskiego

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
zorro35
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 28 kwie 2012, 14:12

Prywatny tok nauki angielskiego

Post autor: zorro35 »

Witam

Poszukuję dobrej osoby która nauczy mnie angielskiego. Nie chodzi o żadne certyfikaty.

Chodzi mi o kogoś takiego kto oceni obecny stan wiedzy i dobierze sposób nauczania by możliwie najszybciej mój język uczynić komunikatywnym.

Kto w Ostrołęce jest godny polecenia.


Pozdrawiam
Piotrek00
starszy szeregowy
Posty: 99
Rejestracja: 10 cze 2012, 22:42

Re: Prywatny tok nauki angielskiego

Post autor: Piotrek00 »

Polecam pana Wojtka Załuskę :) Nie mam żadnego kontaktu, ale myślę, że da radę coś wygooglać.
zorro35
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 28 kwie 2012, 14:12

Re: Prywatny tok nauki angielskiego

Post autor: zorro35 »

Piotrek00 pisze:Polecam pana Wojtka Załuskę :) Nie mam żadnego kontaktu, ale myślę, że da radę coś wygooglać.
Pojawiało się to nazwisko w jakimś wątku o angielskim. Ale ja nie chcę chodzić do szkoły w grupie. Tylko indywidualnie i nie na zasadzie jakiś korepetycji tylko profesjonalnie żeby ktoś ocenił moją wiedzę i poprowadził dalej. Już zaliczyłem kilka kursów w grupach włącznie z metodą Callana i nie jestem zadowolony z siebie. Ostatnią szansę chcę sobie dać w nauczaniu indywidualnym.

Obecnie jestem gotów wydać więcej kasy, ale żebym w końcu poczuł postępy. Ewentualnie pogodził się z tym że nigdy się go nie nauczę.
arek12
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 cze 2011, 20:02

Re: Prywatny tok nauki angielskiego

Post autor: arek12 »

Szkoły językowe prowadzą również nauczanie indywidualne. Można wziąć zajęcie próbne i potem podjąć decyzję. Dużo trzeba uczyć się samemu. Nawet najlepszy nauczyciel tego za ciebie nie zrobi.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Prywatny tok nauki angielskiego

Post autor: samanta »

taniej niż w szkole językowej w trybie indywidualnych lekcji będzie na pewno na korkach. przejrzyj ogłoszenia, popytaj znajomych.
ODPOWIEDZ