Centrum Korepetycji Education Finance Polska co sądzicie ?

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
jaro2_4
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2012, 18:37

Centrum Korepetycji Education Finance Polska co sądzicie ?

Post autor: jaro2_4 »

Witam wszystkich . Mam pytanie czy korzystaliście może z usług Centrum Korepetycji . Mam syna z nieciekawą sytuacja z ocenami na półrocze z matematyki , fizyki , chemii w 1 klasie technikum . I zastanawiam się nad zapisaniem syna do Nich ? Warto ????
Believe
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 06 kwie 2012, 21:02

Re: Centrum Korepetycji Education Finance Polska co sądzicie

Post autor: Believe »

Z tego co kojarze to oni uczą tylko języków obcych, ale nie jestem pewny. Jeśli chodzi o takie zwykłe przedmioty to ja na pana miejscu wolałbym go umówić z jakimś nauczycielem czy uczniem, który potrafi wytłumaczyć. Jest sporo tego w ogłoszeniach na tej stronie.
arek12
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 cze 2011, 20:02

Re: Centrum Korepetycji Education Finance Polska co sądzicie

Post autor: arek12 »

Tego typu firmy łapią nauczycieli z ulicy, mało ważne są doświadczenie i kwalifikacje, najważniejsze to , by uczyli najtaniej.
barto19
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2013, 22:17

Re: Centrum Korepetycji Education Finance Polska co sądzicie

Post autor: barto19 »

Osobiście korzystałem z usług tej firmy i jestem zadowolony, miałem trochę zaległości z matematyki i odkąd pobieram korepetycje w tej firmie moje wyniki z tego przedmiotu zdecydowanie się poprawiły.A dlaczego? Dlatego, że wiedza jest dobrze przekazywana przez wykwalifikowanego wykładowcę, który bardzo dobrze tłumaczy i umie przekazać posiadaną wiedzę, lekcje są prowadzone indywidualnie, dlatego nikt nie rozprasza Twojej uwagi i lepiej przyswajasz wiedzę.Ja jestem zadowolony :D
ODPOWIEDZ