Żłobek "Jaś i Małgosia" opinie

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
MamaT
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 10 maja 2013, 18:41

Żłobek "Jaś i Małgosia" opinie

Post autor: MamaT »

Witam!

Zastanawiam się nad zapisaniem synka do żłobka
"Jaś i Małgosia"
i mam prośbę do wszystkich rodziców (opiekunów), których dzieci chodzą (lub chodziły) do tej placówki o opinie na temat tego miejsca.

Jakie są wg Was plusy, jakie minusy.

Pozdrawiam serdecznie
Mama T.

PS. Bardzo proszę właścicieli zarówno tej placówki jak i konkurencyjnych o nie robienie reklamy/antyreklamy tylko wysłuchanie opinii Waszych klientów (rodziców).
renia889
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 mar 2013, 20:49

Re: Żłobek "Jaś i Małgosia" opinie

Post autor: renia889 »

Mój synek chodził do żłobka Jaś i Małgosia przez prawie rok czasu (do końca lutego tego roku). Moja opinia na temat tej placówki jest jak najbardziej pozytywna i to w zasadzie pod każdym względem. Zajęcia organizowane dla maluszków (mój synuś miał 1,5 roku jak zaczął przygodę ze żłobkiem) są odpowiednio dostosowane do wieku dzieci. Wyżywienie, opieka bardzo sympatycznych pań oraz ogólne warunki funkcjonowania tego żłobka nie budziły z mojej strony żadnych zastrzeżeń, a wręcz przeciwnie , bardzo mi odpowiadały.
MamaT
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 10 maja 2013, 18:41

Re: Żłobek "Jaś i Małgosia" opinie

Post autor: MamaT »

Dzięki za opinię :-)
Czy możesz jeszcze napisać, jakie dokładnie zajęcia były organizowane dla takich Maluszków?
Oraz jaki był powód (jeśli oczywiście nie jakiś osobisty) że zabrałaś synka z tej placówki? ew. gdzie teraz chodzi?
Pozdrawiam
MamaT
ODPOWIEDZ