IIILO czy ILO?

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
Ozmo
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 mar 2011, 17:18

IIILO czy ILO?

Post autor: Ozmo »

Mam kilka pytań dotyczących liceum.
Na początku - nie wiem na jaką klasę się zdecydować (mat-fiz-inf, mat-fiz-ang) - złożyłam papiery na mat-fiz-inf, ale boję się, że sobie nie poradzę. Niby mam bardzo dobre oceny, ale jak zobaczyłam maturę z informatyki, to trochę się przestraszyłam. O angielski się nie boję, bo chodzę na dodatkowy i sporo wykraczam poza poziom, na którym obecnie uczymy się w gimnazjum. Chciałabym potem iść na politechnikę, albo WAT, nie wiem, która klasa byłaby dla mnie lepsza, w sensie przygotowania do studiów. Drugi problem mam z liceum. Zdecydowałam się w końcu na 3lo, bo uczy tu pani Żmijewska i pan Niemira, a z tego co mówią inni, są to bardzo dobrzy nauczyciele. Inną sprawą jest, że miałabym blisko, ale tym chyba nie powinnam się sugerować. Nie wiem jak jest w 1, bo opinie są podzielone. Podobno z przedmiotami ścisłymi nie jest tam za dobrze, boję się, że trafię na słabych nauczycieli. Pomoże mi ktoś, bo nie wiem czy znowu zanosić podanie? :)
ewel
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 18 sty 2013, 23:29
Lokalizacja: Dylewo/Ostrołęka

Re: IIILO czy ILO?

Post autor: ewel »

Jak fizyka w I z tego co słyszałam to pod warunkiem, że nie z Zdzichem.
sleeper
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2013, 7:43

Re: IIILO czy ILO?

Post autor: sleeper »

ewel pisze:Jak fizyka w I z tego co słyszałam to pod warunkiem, że nie z Zdzichem.
Co racja to racja, on chyba ma klasy mat-fiz-ang.
Za to jeśli trafisz do Pani Maksimowskiej to na pewno porządnie Cię przygotuje do matury. Rozszerzenie angielskiego to tylko mydlenie oczu, będziesz mieć tylko więcej godzin, a niczego szczególnego Cię tam nie nauczą.
ODPOWIEDZ