ZSZ nr 3 i ZSZ nr 4

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
dlamojejdumy
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 28 mar 2013, 15:53

ZSZ nr 3 i ZSZ nr 4

Post autor: dlamojejdumy »

czy zsz3 ma naprawdę taki niski poziom i co myślicie o liceum, które tam otwierają (cęzko się do niego dostać?)? ciężko się dostać do tech. hotelarskiego i obsługi terystycznej w zsz4?
dlamojejdumy
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 28 mar 2013, 15:53

Re: zsz3 i zsz4

Post autor: dlamojejdumy »

i ile trzeba mieć pkt do tego lo socjalnego?
Believe
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 06 kwie 2012, 21:02

Re: zsz3 i zsz4

Post autor: Believe »

Nie polecam zsz3 - syf, brud i ubóstwo. Sądze, że te liceum nie będzie lepsze tylko na taki samym poziomie.

Dostać jest się łatwo, szczególnie, że jest niż demograficzny, ale niektórzy mają problemy z utrzymaniem się tam. Jeśli uczysz się dobrze to spokojnie dasz rade. Nie wiem jak z obsługą turystyczną, ale na hotelarskim są trzy języki obce, więc się zastanów :) Sam chodze do czwórki i polecam.
papitek
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 maja 2013, 14:15

Re: ZSZ nr 3 i ZSZ nr 4

Post autor: papitek »

szkoda slow, naprawde... dramat to malo powiedziane
Pozer3
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 26 maja 2013, 1:46

Re: ZSZ nr 3 i ZSZ nr 4

Post autor: Pozer3 »

Skończyłem w tym roku I rok technikum w ZSZ3 i nie żałuję, że wybrałem tą szkołę.
Ludzie w porządku jak i nauczyciele, nie narzekam ;) Atmosfera ok :)
Anuszka
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 13 mar 2013, 17:46

Re: ZSZ nr 3 i ZSZ nr 4

Post autor: Anuszka »

ZSZ nr 3 ma najwyższy poziom nauczania wśród technikum w Ostrołęce. Nie wiem skąd Believe czerpie wiedzę o stopniu dbania o czystość w szkole skoro do niej nie uczęszcza. Panie Woźne doskonale dbają o higienę nie można im nic zarzucić w tej kwestii. Liceum w szkole jest bardzo popularne szczególnie wśród osób które wiążą swoją przyszłość z kierunkami społecznymi. Co do tego że na hotelarstwie są 3 języki obce? To nie gwarantuje pracy w przyszłości.
ODPOWIEDZ