Korepetycje przed maturą

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
kat_kala
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 11 maja 2013, 18:57

Korepetycje przed maturą

Post autor: kat_kala »

Witam serdecznie!

Jestem uczennicą pierwszej klasy liceum - II LO, chciałabym zacząć indywidualne przygotowania do matury. Zbieram opinie o nauczycielach-korepetytorach z Ostrołęki i okolicy, dobrze tłumaczących i wymagających :) mam na myśli przedmioty: biologia, chemia, fizyka. Dwa pierwsze to moje przedmioty wiodące w szkole, fizykę niestety mam ograniczoną do minimum, więc jej uczę się od początku do końca sama :( Ze wszystkich tych przedmiotów będę pisała rozszerzenie.

Moglibyście kogoś polecić?? Jacy są najlepsi - Waszym zdaniem - nauczyciele?? a może zaproponujecie kogoś z okolicy, kto dobrze tłumaczy, niekoniecznie z ostrołęckich szkół??

Będę wdzięczna za każdą opinię i w miarę możliwości kontakt do polecanego korepetytora :)

Pozdrawiam!!! :D
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: korepetycje przed maturą

Post autor: Qrzysio »

Fizyka - Żmijewska w III LO.
Biologia - Niewiarowska w III LO, ale tutaj niech się jeszcze ktoś wypowie.
Chemia - Piersa z I LO.
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Korepetycje przed maturą

Post autor: głęboka otchłań »

Qrzysio pisze:Fizyka - Żmijewska w III LO.
Biologia - Niewiarowska w III LO, ale tutaj niech się jeszcze ktoś wypowie.
Chemia - Piersa z I LO.
SUBIEKTYWNE:)
gg 33063013
ewunia172
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2014, 0:24

Re: Korepetycje przed maturą

Post autor: ewunia172 »

Chemia - P. Antośkiewicz biologia P.Niewiarowska fizyka P.Żmijewska to najlepszy skład
kat_kala
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 11 maja 2013, 18:57

Re: Korepetycje przed maturą

Post autor: kat_kala »

dziękuję i proszę o dalsze komentarze! :) a wie ktoś może, ile Ci nauczyciele biorą zł/h za korepetycje??
Collo
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2014, 0:07

Re: Korepetycje przed maturą

Post autor: Collo »

ewunia172 pisze:Chemia - P. Antośkiewicz biologia P.Niewiarowska fizyka P.Żmijewska to najlepszy skład
Polecam całą trójkę ;) O p. Piersie z I LO również słyszałem same pozytywne opinie.

Zastanawia mnie tylko dlaczego chcesz od razu od pierwszej klasy LO chodzić na korepetycje. Jedyny sens robienia materiału z wyprzedzeniem widzę w starcie w olimpiadzie przedmiotowej, choć w takim wypadku lepiej skupić się na jednym przedmiocie, a nie trzech.
kat_kala
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 11 maja 2013, 18:57

Re: Korepetycje przed maturą

Post autor: kat_kala »

Tzn. ja już kończę 1 klasę, o korepetycjach myślę od klasy 2.. Z biologii i matematyki mam rozszerzenie już od tego roku, nauczyciele stwierdzili, że nie ma sensu iść podstawą teraz, a potem do tego wracać, więc tak naprawdę z tych przedmiotów korepetycje nie były "do przodu". Poza tym na razie zbieram informacje o korepetytorach z 3 przedmiotów, a potem - w zależności jak mi będzie dalej szła nauka - zgłoszę się do tego, z którego przedmiotu mam zaległości...
ODPOWIEDZ