Ocena pieprzyków

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
olma
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 26 lut 2016, 22:02

Ocena pieprzyków

Post autor: olma »

Kogo polecacie do oceny pieprzyków( dermatolog, chirurg onkolog?) i ewentualnego później usunięcia podejrzanej zmiany.
Aagata
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2017, 11:39

Re: Ocena pieprzyków

Post autor: Aagata »

Polecam tylko i wyłącznie onkologa.Ja usuwałam swoje znamiona,pieprzyki w poradni onkologicznej u dr.Kucharskiego.Na jednej wizycie usuwa 1 znamię.Pobiera wycinek i wysyła do badania histopatologicznego.Wszystko na NFZ.Nie wiem ile teraz się czeka ale ja pojechałam we wtorek(bez wcześniejszego umawiania się), na wizytę i od razu miałam usunięty pieprzyk.Znamię usuwa laserem.Jak u mnie blizny,brak.Pozdrawiam.
Danielish
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2017, 14:25

Re: Ocena pieprzyków

Post autor: Danielish »

Według mnie jeżeli chodzi o ocenę pieprzyków to tylko dermatolog. Onkolog tylko jeżeli zmiany będą podejrzane.
Nie warto jest w ogóle zajmować miejsce ludziom u lekarza nie mając uzasadnionego podejrzenia.
olma
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 26 lut 2016, 22:02

Re: Ocena pieprzyków

Post autor: olma »

jak można usuwać znamię laserem i wysłać je do badania. jeśli jest konieczne wysłanie do badania histopatologicznego to trzeba usunąc chirurgicznie nie laserem.
ODPOWIEDZ