Okulista Jarząbek

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
agus061991
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 05 sty 2016, 9:36

Okulista Jarząbek

Post autor: agus061991 »

Witam, jakie macie opinnie o dr Jolancie Jarząbek przyjmującej na ul Kilińskiego? Czy może polecacie kogoś innego?
ppp
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 28 sty 2014, 17:40

Re: Okulista Jarząbek

Post autor: ppp »

Osobiście polecam dr Bielak z ul. Kilińskiego 33 tel. 662075208 do rejestracji, ponieważ pracuje w leczeniu szpitalnym, operuje oczy i zna się na rzeczy. Panią Jarząbek odradzam nie ta liga.
mrek
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 01 wrz 2015, 21:46

Re: Okulista Jarząbek

Post autor: mrek »

a dlaczego odradzasz - a może dr Bielak sam napisał poprzedni post
jagus1402
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 25 mar 2011, 14:45

Re: Okulista Jarząbek

Post autor: jagus1402 »

Ja też nie polecam pani Jarząbek. Bodajże najgorszy okulista w Ostrołęce. Polecam dr Zielińską, ale jest dość droga.(przychodnia na Piłsudskiego róg Hallera). Ale jeśli chodzi ci tylko o dobranie okularów, to polecam Super Expres.
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Okulista Jarząbek

Post autor: trampella »

Pani Jarząbek woda sodowa uderzyła do główki.... pycha ja rozpiera, a fachowość???? Wg, mnie poszukaj gdzie indziej...pozdrawiam
agus061991
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 05 sty 2016, 9:36

Re: Okulista Jarząbek

Post autor: agus061991 »

Byłam u laryngologa z bolacymi zatokami i pani doktor powiedziała mi że zatoki mam nie dołączone ale tak silne bóle głowy które mam nie są spowodowane zatokami,powiedziała mi że to mogą być początki jaskry,kazała się przebadać u okulisty,dlatego też szukam dobrego specjalisty
mcaron07
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 21 lip 2011, 14:54

Re: Okulista Jarząbek

Post autor: mcaron07 »

ja polecam doktor Cybulską w handlowcu albo jeszcze bardziej Rostka z Ostrowi Mazowieckiej
Farmal123-
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2021, 11:02

Re: Okulista Jarząbek

Post autor: Farmal123- »

J. Jarząbek ma mizerną wiedzę i bardzo dużo błędnych diagnoz na swoim koncie. Dodatkowo nie panuje nad swoimi wybuchami złosci wobec pacjentów leczących się na nfz. Nie udziela informacji i nie odpowiada na pytania pacjenta dotyczące jego zdrowia mówiąc "ja nie mam obowiązku tego pani mówić! To pani powinna wiedzieć! "...no cóż, może Jarząbek sama nie wie i stąd ta frustracja. Zachodzę w głowę że ma jeszcze jakichkolwiek pacjentów. Odradzam z całego serca
ODPOWIEDZ