Chirurg dentystyczny

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
pawcik2016
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 11 sie 2021, 14:08

Chirurg dentystyczny

Post autor: pawcik2016 »

Witam! Szukam do rosłego przy kości mężczyzny Chirurga dentystycznego w celu usunięcia prawej dolnej "szóstki" i w późniejszym czasie "ósemki" proszę o każdy adres czy kontakt. Dodam że każdy namiar się liczy. Po prostu proszę o polecenie kogoś kto może mi pomóc... Z góry Dziękuję za uwagę i Pozdrawiam Serdecznie!!!
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: CHIRURG DENTYSTYCZNY...

Post autor: Qrzysio »

pawcik2016
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 11 sie 2021, 14:08

Re: Chirurg dentystyczny

Post autor: pawcik2016 »

Proszę o jeszcze byłem pod tym adresem ten stomatolog nie obsługuje wszystkich pacjentów ponieważ nie ma takiego fotela.
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: Chirurg dentystyczny

Post autor: aga1009 »

pawcik2016
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 11 sie 2021, 14:08

Re: Chirurg dentystyczny

Post autor: pawcik2016 »

Dziękuję wszystkim za pomoc w znalezieniu chirurga dentystycznego szczególnie aga1009 oraz Qrzysio dolna prawa "szóstka" została usunięta pomyślnie i bez większych komplikacji w STOMED-dzie w Ostrowi Mazowieckiej na ul. Widnichowskiej 22a polecam wszystkim jeszcze mam "ósemkę" do ekstrakcji ale to po zagojeniu miejsca po "szóstce" usunięty ząb bez zszywania. Miła i szybka kompleksowa obsługa. Polecam Wszystkim...
ODPOWIEDZ