Ginekolog do prowadzenia ciaży

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
agus061991
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 05 sty 2016, 9:36

Ginekolog do prowadzenia ciaży

Post autor: agus061991 »

Witam,szukam ginekologa do prowadzenia ciąży w Ostrołęce,kogo polecacie?Chodziłam na wizyty do dr Pysklo głównie na NFZ,ale jeśli chodzi o ciążę jakoś nie jestem zbytnio przekonana do tego pana dr
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Ginekolog do prowadzenia ciaży

Post autor: samanta »

Mogę polecić dr Piątka - przyjmuje prywatnie na Sienkiewicza. Przy każdej wizycie robi usg, które szczegółowo omawia. Zleca dodatkowe badania z krwi, a nie tylko standardowe. Wyczerpująco odpowiada na pytania. Miałam z nim styczność wcześniej na oddziale, kiedy nie byłam jego pacjentką i wtedy był równie miły i delikatny, co u niejednego lekarza jest rzadkością (są mili jak idziesz na prywatną wizytę, a tak to olewka).
baja bongo
kapral
Posty: 101
Rejestracja: 20 paź 2007, 16:48

Re: Ginekolog do prowadzenia ciaży

Post autor: baja bongo »

Doktor Piątek to były wieloletni ordynator ostrołęckiej porodówki. Moja żona też była pacjentką i chwaliła.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Ginekolog do prowadzenia ciaży

Post autor: Infom »

mogę ci polecić jednego ale to bardzo dobrego ginekologa, napisz na prv, bo nie chciałbym, żeby jego nazwisko latało po internecie, bo mam do tej osoby wielki szacunek!
agus061991
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 05 sty 2016, 9:36

Re: Ginekolog do prowadzenia ciaży

Post autor: agus061991 »

A co sądzicie o Panu doktorze Jankowskim?
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: Ginekolog do prowadzenia ciaży

Post autor: nusiaczek »

agus061991 pisze: 19 mar 2017, 10:51 A co sądzicie o Panu doktorze Jankowskim?
Poleciły mi tego Pana 4 koleżanki, którym prowadził ciążę. Byłam u niego niedawno, wizyta jak najbardziej ok, miły lekarz, rozgadany, sporo tłumaczył a i badanie poszło bezboleśnie, zapłaciłam 120 zł. W ciąży jeszcze nie jestem, ale planuję.. ;)
mała89
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 17 lut 2017, 20:13

Re: Ginekolog do prowadzenia ciaży

Post autor: mała89 »

Nie wiem czy ktoś zauważyl ale dziewczyna pytała o ginekologa na NFZ .... Ja też jestem w ciąży i tez szukałam lekarza na NFZ i powiem szczerze byłam u paru i kiepsko... wiadomo prywatnie inaczej ale mnie na to nie stać. Chodze tu gdzie chodzę i na pewno nie polecę ale wyjścia nie mam :(
Zawiedziona43
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2023, 22:55

Re: Ginekolog do prowadzenia ciaży

Post autor: Zawiedziona43 »

DR.PYSKŁO! NIE POLECAM!!! Bylam na 5 wizytach u Pana doktora ciagle powtarzałeś.jak bardzo zagrożona jest moja ciąża. Od położnej w rejestracji.dowiedzialam się jaki jest wynik badania prenatalnych co mnie bardzo smzestresowalo. Pan doktor ciagle jak mantrę powtarzał to samo az zaczelam krwac ze stresu ńa wizycie najrzyczal ze to moja wina. Krwawienie ustąpiło w domu kolejna wizyta to byl.kolrjny stres . Mimo że wyniki wykazały ze mam niedoczynność tarczycy nie dostałam skierowania do endokrynologa i Pan doktor umył ręce zabronił.mi się zapisać, po tym jak zwróciłam mu uwagę ze rozmawiamy o tym co jest dziś a to co już było pamiętam doskonale. Nie mialam zamiaru wracac. USG płatne 200zl.bez paragonu lekarz vhowa pieniążki dokieszeni. Trzymać się od NIEGO Z DALEKA!
Zawiedziona43
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2023, 22:55

Re: Ginekolog do prowadzenia ciaży

Post autor: Zawiedziona43 »

Jakiś kilka dni temu rozmawialam z koleżanką ktora też do doktor Pyskło trafiła stwierdził że jej ciąż jest martwa i ze w ciągu 5 dni Polonii ki taka rohisteryzowana załamana wypuścił z przychodni. Zyla w stresie oczekiwala krwawienia po tygodniu poszla do.innegk ginekologa ciąża nie była martwa urodziła zdrowa śliczna córeczkę. Jeśli ktoś ma wątpliwości czy tam iść to.lepiej tam nie isc bo to tylko stres. Lekarz kobiety które przychodzą na NFZ traktuje przedmiotowo. Popełnia wiele błędów i bardzo stresuje pacjentki.
ODPOWIEDZ