Ginekolog dla młodej dziewczyny

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
nowalijka
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 17 lut 2011, 18:50

Ginekolog dla młodej dziewczyny

Post autor: nowalijka »

Witam ,szukam dobrego ginekologa ( kobietę ), dla młodej dziewczyny -nie ma jeszcze 15 lat .
Chodzi mi o wizytę prywatną. dziecko ma kłopoty zdrowotne i szukam naprawdę dobrego lekarza .Nie chcę też przy tym , aby dziecko po takiej wizycie miało uraz do kolejnych wizyt w przyszłości.
Bardzo proszę tylko o poważne odpowiedzi i poradę .
Z góry dziękuję.
perelka89
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2011, 19:33

Re: Ginekolog dla młodej dziewczyny

Post autor: perelka89 »

Jeśli nie chcesz aby dziecko miało uraz do ginekologa po takiej wizycie nie zabieraj jej do kobiety. Jeśli jednak bardzo chcesz to młodymi kobietkami odpowiednio zajmuje się jedynie dr Pajewska. Sama osobiście polecam dr Pawełka, jest delikatny, po wizycie nic nie boli, spokojny, opanowany i zawsze wszystko wytłumaczy, jak dla mnie wspaniały człowiek i lekarz.
tynka
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2009, 22:37

Re: Ginekolog dla młodej dziewczyny

Post autor: tynka »

Jak byłam młodsza na pierwszej wizycie byłam u dr Borawskiej w Centrum Medycznym. Bardzo miło wspominam tę wizytę. Doktor była bardzo przyjemna i próbowała zrobić wszystko żeby było jak najlepiej.
Teraz chodzę do doktora Pawełka, jak koleżanka powyżej uważam, że jest to cudowny lekarz. Przyjmuje na kasę chorych w Olszewie- Borkach i prywatnie w Centrum Medycznym.
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Ginekolog dla młodej dziewczyny

Post autor: shelly »

Ja Dr Pajewską odradzam (doświadczenie własne).
nowalijka
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 17 lut 2011, 18:50

Re: Ginekolog dla młodej dziewczyny

Post autor: nowalijka »

Dzięki Śliczne za cenne porady. :)
ODPOWIEDZ