Reumatolodzy w Ostrołęce

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
monika11
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 19 lis 2012, 10:57

Reumatolodzy w Ostrołęce

Post autor: monika11 »

czy mogę was prosić o opinie o lekarzach reumatologach w ostrołęce? dziękuję.
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Reumatolodzy w Ostrołęce

Post autor: kormoran »

Napisz, co Ci konkretnie dolega. Ja leczę się od około 15 lat. Od 2000 roku leczyłem się w Instytucie Reumatologii w Warszawie ale tam zrobiła się "bieda" i ok. 3 lata temu przeniosłem się do Łomży. Przy pomocy pani dr z przychodni łomżyńskiej dostałem się do Białegostoku. Właśnie miesiąc temu rozpocząłem udział w programie sponsorowanym ale na to czekałem około 2 lata. Taki program trwa rok więc za wcześnie aby coś konkretnego napisać o jego wynikach.
monika11
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 19 lis 2012, 10:57

Re: Reumatolodzy w Ostrołęce

Post autor: monika11 »

leczę się u takiej Pani doktor reumatolog ale bez efektów, właściwie to ta Pani nie wie co robić, bo czuję się coraz gorzej puchną mi nogi i ręce, ciężko jest mi się poruszać, chodzi o to czy w Ostrołęce jest jakiś dobry reumatolog, czy powinnam szukać pomocy dalej? Warszawa? Białystok? może jakieś nazwisko, adres.
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Reumatolodzy w Ostrołęce

Post autor: kormoran »

Podaj nr telefonu lub adres mailowy to skontaktuję się z Tobą. Będę jechał samochodem do Białegostoku 5 lub 19 czerwca /dziś ustalę z moją dr/. Może przez Nią będzie możliwe załatwienie wizyty dla Ciebie /oczywiście na NFZ/.
agnes 50
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 30 maja 2014, 18:36

Re: Reumatolodzy w Ostrołęce

Post autor: agnes 50 »

Mnie udało się zarejestrować do dr.Szabłowskiej na lipca czekam pół roku to będzie pierwsza moja wizyta u niej ale wiem że wiele osób czeka do nie na wizytę.
heniekmałysz
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 13 cze 2014, 17:43

Re: Reumatolodzy w Ostrołęce

Post autor: heniekmałysz »

ja to chodzę do prywatnych tylko w Warszawie - pełen profesjonalizm, nie wiem jak ci w ostrołęce.
Rosie
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2014, 15:39

Re: Reumatolodzy w Ostrołęce

Post autor: Rosie »

W przychodni specjalistycznej przy ul. Pileckiego 14 przyjmuje dwóch reumatologów, którzy przyjeżdżają z Warszawy- chyba z Kliniki na Wołoskiej i z Instytutu reumatologii. Pozdrawiam.
brzoza
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 06 cze 2014, 19:33

Re: Reumatolodzy w Ostrołęce

Post autor: brzoza »

Agnes50 doktor Szabłowska jest na zwolnieniu do konca roku ,ja tez czekałam nikt mnie nie poinformował z rejestracji /podałam swój numer telefonu/ ,ze doktor nie będzie.Pozdrawiam
ODPOWIEDZ