Ciąża u dr. Wikarskiego

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
teoretycznie
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2014, 11:42

Ciąża u dr. Wikarskiego

Post autor: teoretycznie »

Witam. Czy któraś prowadziła ciąże u dr.Wikarskiego? Możliwe , że był już taki temat ale bardzo mi zależy na Waszej odpowiedzi. Jest to moja pierwsza ciąża , jestem młodą kobietę w 16 tyg ciąży no i niestety panikarą . Do tej pory chodziłam do dr.Niewiśnkiego , ale po negatywnych opiniach na jego temat zdecydowałam się przepisać i wybrałam doktora Wikarskiego? Czy słusznie ?
teoretycznie
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2014, 11:42

Re: Ciąża u dr. Wikarskiego

Post autor: teoretycznie »

No co jest? Czy nikt nie prowadzil u niego ciazy?
markpil

Re: Ciąża u dr. Wikarskiego

Post autor: markpil »

jakaś ty niecierpliwa - rozumiem że na twoje pytanie odpowiedz ma być natychmiast
teoretycznie
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2014, 11:42

Re: Ciąża u dr. Wikarskiego

Post autor: teoretycznie »

Za bardzo to mi nie pomogla Twoja odpowiedz, jak nie masz nic do powiedzenia na dany temat to nie rozumiem po co sie odzywasz?
markpil

Re: Ciąża u dr. Wikarskiego

Post autor: markpil »

i nie zrozumiesz
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

Re: Ciąża u dr. Wikarskiego

Post autor: Aneta »

Moja droga, to jest forum, a nie czat. Czasami na odpowiedz trzeba poczekać. Moją ciąże prowadził dr Jankowski jednak o tym lekarzu słyszałam dużo dobrego.
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
mini505
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 03 sty 2013, 9:42

Re: Ciąża u dr. Wikarskiego

Post autor: mini505 »

Moją ciążę prowadził dr Wikarski i nie polecam go do ciąży ,była to moja druga ciąża więc mniej więcej już wiedziałam jak wyglądają wizyty, sam z siebie doktor nie powie nic o wynikach badań i trzeba o wszystko pytać , taki według mnie typowy mruczek ( bez obrazy dla doktora , każdy ma inny charakter). Zdjęcia usg nie dostaniesz ani jednego. Za wiele też nie napatrzyłam się na dzidziusia podczas badań usg. Dostałam w 9 miesiącu ciąży skierowanie do szpitala na patologię z wykryciem zamartwicy wewnątrzmacicznej , co się okazało na oddziale że wyniki mam wręcz idealne , ale że byłam już po 41 tyg. ciąży to zostałam już w szpitalu do ,,końca'', i miałam wywoływany poród bo mój skarb nie spieszył się :). Ogółem Ja go nie polecam do ciąży za to polecam doktora do wyboru antykoncepcji po porodzie , mi dobrał idealną. :D
dziś przejdę obok Ciebie już bez emocji z dumnie podniesioną głową do góry...
ODPOWIEDZ