Gastrolog

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
misia
starszy kapral
Posty: 151
Rejestracja: 24 sty 2009, 12:18

Gastrolog

Post autor: misia »

Witam. Potrzebuję gastrologa godnego polecenia , jeżeli jest taki w Ostrołęce. Poproszę o namiary, wizyta prywatna .Pozdrawiam.
Believe
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 06 kwie 2012, 21:02

Re: Gastrolog

Post autor: Believe »

Badanie i tak będziesz miał w szpitalu. Idź po prostu tam, umów sie, ale powiedz, że chcesz prywanie iść.
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Gastrolog

Post autor: a1257a »

Ale żeby iść do szpitala zapewne niezbędne będzie skierowanie i oczekiwanie w kilometrowych kolejkach ...
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Gastrolog

Post autor: a1257a »

Muszę wrócić do tematu bo akurat znajoma szuka gastrologa, jedyne co mi się udało wygooglować to Wojciech Osajda i Tomasz Bobiński. Z tego co wyczytałem to tylko Pan Osajda przyjmuje prywatnie. Pytanie do osób które korzystały z usług tego Pana czy są zadowolone lub mogą polecić kogoś. Wizyta tylko prywatna, dosyć pilna sprawa. za pomoc będę wdzieczny.
usmanali7
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2015, 8:56

Re: Gastrolog

Post autor: usmanali7 »

Kiedyś cos mi się obiło o uszy ze koszt wizyty to 150 zł i przyjmuje tylko prywatnie.
Jeśli prywatnie to i wszystkie badania na własną rękę tak ? Nie daje skierowań na badanie poziomu
usmanali7
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2015, 8:56

Re: Gastrolog

Post autor: usmanali7 »

Kiedyś cos mi się obiło o uszy ze koszt wizyty to 150 zł i przyjmuje tylko prywatnie.
Jeśli prywatnie to i wszystkie badania na własną rękę tak ? Nie daje skierowań na badanie poziomu[/quote]
ODPOWIEDZ