Chirurg dentystyczny

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
maggie_23
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2014, 19:40
Lokalizacja: Centrum

Chirurg dentystyczny

Post autor: maggie_23 »

Witam :) potrzebuję pomocy w znalezieniu chirurga, który by się podjął usunięcia zęba mądrości, niedawno mi wyrósł i zaczyna pobolewać :?

czy ktoś miał w ostatniem czasie taki zabieg i miałby kogoś polecić? przeglądałam forum, ale tamten wątek ma już ponad 3 lata, może coś nowego wiadomo :)

proszę bardzo po pomoc, oczywiście fajnie by było na NFZ, a jeżeli prywatnie to co gdzie jak i za ile :wink:
markpil

Re: Chirurg dentystyczny

Post autor: markpil »

p Suchcicki - chirurg stomatolog gabinet ma w wieżowcu na 11 listopada
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: Chirurg dentystyczny

Post autor: PIq5 »

W Myszyńcu na ulicy Sportowej znajduje się przychodnia dentystyczna zajmująca się usuwaniem chirurgicznym zębów. Polecam bo można spokojnie na NFZ robić.
ruda_69
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 17 sty 2014, 14:32

Re: Chirurg dentystyczny

Post autor: ruda_69 »

mi usuwano dwa zęby mądrości ale nie chirurgicznie..ale jak chirurgicznie w Oce to tylko p Suchcicki,wiem też że w Myszyńcu i Łomży znajduje się chirurgia stomatologiczna.
Ewentualnie odsyłam pod poniższy link,bo takie zapytanie na forum już było
http://www.forum.moja-ostroleka.pl/view ... =11&t=9280
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Chirurg dentystyczny

Post autor: Infom »

polecam p.Suchcickiego tak samo, szybko sprawnie bez problemowo :)
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Chirurg dentystyczny

Post autor: sKaLpeL »

odradzam pana Suchcickiego, w moim przypadku było długo, problemowo i z niedziałającym ssakiem
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Chirurg dentystyczny

Post autor: Infom »

to ze nie działał ssak chyba nie wyklucza kompetencji p.Suchcickiego, no bywa ze mechanika zawodzi ale to nie powód do skreślania.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Chirurg dentystyczny

Post autor: sKaLpeL »

a czy niedziałający ssak podałem jako główny powód ? napisałem że w moim przypadku usunięcie trwało za długo i z problemami, pan doktor bardzo mnie wymęczył usuwając mi "ósemkę" zabieg trwał 50 minut !!! gdzie w drugim przypadku jak usuwałem już "ósemkę" u kogoś innego to taki zabieg trwał 15 minut, to chyba jest różnica prawda ?

i dla mnie ten lekarz jest do skreślenia po tym co u niego przeszedłem, natomiast nikomu nie bronię do niego iść, jedynie odradzam, taka moja mała rada
ODPOWIEDZ