Chirurgia dziecięca

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
monika11
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 19 lis 2012, 10:57

Chirurgia dziecięca

Post autor: monika11 »

Witam,
potrzebuję opinii na temat chirurgii dziecięcej, w Ciechanowie i w Warszawie. Dziękuję
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Chirurgia dziecięca

Post autor: kormoran »

Na pewno w Warszawie jest lepsza niż w Ciechanowie. Jest to moja opinia. A tak na marginesie: jakie pytanie taka odpowiedź. Wniosek nasuwa się sam - lepiej pytaj o coś konkretnie.
angelinab
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2010, 16:14

Re: Chirurgia dziecięca

Post autor: angelinab »

Wszędzie, byle nie Ciechanów. Niestety miałam ,,przyjemność" przebywać tam z moim dzieckiem. KOSZMAR!!!
Podkreślę, że moje dziecko przebywało nie w jednym szpitalu, więc mam porównanie.
monika11
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 19 lis 2012, 10:57

Re: Chirurgia dziecięca

Post autor: monika11 »

muszę zrobić badanie dziecku, poszukuję dobrego lekarza, być może będzie potrzebny zabieg, dlatego proszę o radę
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Chirurgia dziecięca

Post autor: sKaLpeL »

http://drkukula.com/ bardzo dobry lekarz Krzysztof Kukuła, natomiast ja się byłem u niego jako osoba dorosła i nie wiem jak to jest z dziećmi, najlepiej zadzwonić i się skonsultować
chatonne
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 15 cze 2006, 18:21
Lokalizacja: stąd

Re: Chirurgia dziecięca

Post autor: chatonne »

ja z czystym sumieniem polecam oddział chirurgii dziecięcej w Warszawie na Działdowskiej a zwłaszcza dra Jacka Tchórzewskiego. byłam z 1,5 rocznym dzieckiem (synek miał przepuklinę); lekarze sprawnie zdiagnozowali, zoperowali, nie trzymali nawet doby a blizny prawie nie widać (mały ma już prawie 6 lat)
:) :) :)
fader2
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 17 wrz 2014, 22:47

Re: Chirurgia dziecięca

Post autor: fader2 »

Nie Tchórzewski, a Tchorzewski:) Znam tego lekarza osobiście, ponieważ mam okazję z nim pracować i rzeczywiście facet ma ogromną wiedzę i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Jest dokładny, strasznie wolny i drobiazgowy (dla pacjenta jak najbardziej na plus, dla współpracowników- trochę mniej:P), tłumaczy, rysuje... Zadzwoń do Rejestracji Izby Przyjęć 22 45 23 213 i zapisz się do ambulatorium chirurgicznego. Nie wiem jakie są terminy, bo generalnie musisz przyjechać wtedy, kiedy Tchorzewski będzie miał ambulatorium, bo ten kto kwalifikuje do zabiegu- operuje. Acha, musisz mieć też skierowanie. Po więcej szczegółowych info proszę na PW
ODPOWIEDZ