Urolog, zabieg plastyki wędzidełka - gdzie w Ostrołęce?

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Efect
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 wrz 2013, 15:57

Urolog, zabieg plastyki wędzidełka - gdzie w Ostrołęce?

Post autor: Efect »

Witam, Czy ktoś wie gdzie można u nas przeprowadzić taki zabieg, najlepiej prywatnie?
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Urolog, zabieg plastyki wędzidełka - gdzie w Ostrołęce?

Post autor: kormoran »

Wystarczy trochę ruszyć głową. Wpisz urolog ostrołęka w google i znajdziesz bez problemu. Powodzenia.
Efect
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 wrz 2013, 15:57

Re: Urolog, zabieg plastyki wędzidełka - gdzie w Ostrołęce?

Post autor: Efect »

Kormoran - niestety nie pomogłeś i nic nie wniosłeś do tematu. Jeśli chcesz wiedzieć to wujek gogle mi nie pomógł nawet po wykonaniu kilku tel.
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Urolog, zabieg plastyki wędzidełka - gdzie w Ostrołęce?

Post autor: Sarcev »

Juz raz ruszył głową, troszkę mocno ;) A tak poważnie, spróbuj w szpitalu dostac sie do ordynatora czy innego lekarza z urologii...
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Urolog, zabieg plastyki wędzidełka - gdzie w Ostrołęce?

Post autor: kormoran »

Efect - ja myślę, że albo jesteś leniem i trudno ci się wybrać do szpitala do Poradni Urologicznej aby tam zasięgnąć języka albo po prostu wstydzisz się zapytać swojego lekarza rodzinnego. Ja nie mam takich problemów - mówię lekarzowi rodzinnemu a dla uwiarygodnienia - pokazuję o co chodzi. Zawsze dostaję odpowiedź. A kłopotów ze zdrowiem mam co niemiara od ponad 30 lat. Mówi się: koniec języka za przewodnika. Dlatego należy zawsze zaczynać od źródła informacji. Na forum jak wszędzie: jedni traktuję je poważnie inni z przymrużeniem oka. Znam takich, co to nawet w trumnie nie będą poważni. Może czasami warto się uśmiechać?
ODPOWIEDZ