Chirurg stomatolog

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
onaaa123
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 19 paź 2011, 20:13

Chirurg stomatolog

Post autor: onaaa123 »

Wiem często pojawił się już ten wątek na tym forum ale szukam jak najświeższych informacji.

Poszukuje dobrego chirurga stomatologa, który usunie mi ósemke ktora w połowie jest jeszcze pod dziąsłem.
Jezeli ktos zna to prosze o nazwisko i jakies inne informacje jak np nr telefonu i koszt takiej "przyjemnosci".
Pozdrawiam
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Chirurg stomatolog

Post autor: Infom »

no tu jest bardzo świeży temat odnośnie chirurgów http://www.forum.moja-ostroleka.pl/view ... urg#p77295 i na pewno nic sie nie zmieniło przez 3 tygodnie w tej kwestii, który jest polecany w Ostrołęce i okolicach.
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: Chirurg stomatolog

Post autor: ewelina19898 »

Sama rok temu szukałam chirurga szczękowego w Ostrołęce. Obleciałam 4 dentystów i żaden nie chciał się podjąć wyrwać ósemki która tak jak u Ciebie była częściowo pod dziąsłem. Dopiero p. Suchcicki podjął się tego zadania. Przyjmuje on na 11 Listopada w wieżowcu na parterze. 20 minut roboty i po wszystkim, żadnego bólu. Także ja mogę polecić

Koszt wyrwanie 300 zł + 30 zł zdjęcie szwów
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Chirurg stomatolog

Post autor: elfik »

AS-Dental w Myszyńcu, Pani Marta jest fenomenalna, bardzo miła i delikatna. Prywatnie koszt pewnie ok 150zł, na kasę chorych trochę się czeka, pewnie ze 3 m-ce :)
Agussia23
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2014, 12:48

Re: Chirurg stomatolog

Post autor: Agussia23 »

Nie polecam Pani, która przyjmuje w Celmedzie przy ul. A.W.P. byłam u niej wyrywać zęba, ponieważ miałam zapalenie to każdy mądry dentysta nie poddał by się wyrwaniu zęba w takim stanie a ta niekompetentna kobieta niedość, że wyrwała mi go to tak uszkodziła dziąsło ze tak spuchlam na twarzy, że sama siebie niepoznaje. Jeść prawie niemoge, noce nie przespane męczarnia na maksa :cry:
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

Re: Chirurg stomatolog

Post autor: oleandra »

Ja umówiłam się do Mazowieckiego Centrum Stomatologii w Wawie na Nowym Zjeździe i to na kasę chorych juz na grudzień :)
Koszt -0zl gdzie tu dr wyliczyli mi ok800zł:)
Ogólnie polecam te Centrum dla dzieci z dużymi wadami zgryzu, czy skomplikowanymi zabiegami chirurgicznymi.
hopsa
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 23 kwie 2009, 15:04

Re: Chirurg stomatolog

Post autor: hopsa »

Witam,
ja także polecam Panią Martę z Myszyńca z kliniki As Dental. Bardzo profesjonalna i sympatyczna, obsługa na najwyższym poziomie. Wyrywałam tak w tym roku 4 ósemki. Pierwsza była konsultacja po rozmowie telefonicznej za jakieś 2 dni,zrobiłam sobie wcześniej zdjęcie całej szczęki (pentanogram czy jakoś tak) i pojechałam. Potem za jakiś miesiąc pierwsza ósemka z rozcinaniem dziąsła, antybiotykiem i szwami a potem następne 3 co miesiąc po kolejnych zapisach. Wszystko jakoś poszło i teraz nie mam żadnego problemu. Nie zapłaciłam ani złotówki bo wszystko było na kasę chorych :)Gorąco polecam :)

Ania
ODPOWIEDZ