Strona 1 z 1

Chirurg stomatolog

: 03 lis 2014, 15:48
autor: onaaa123
Wiem często pojawił się już ten wątek na tym forum ale szukam jak najświeższych informacji.

Poszukuje dobrego chirurga stomatologa, który usunie mi ósemke ktora w połowie jest jeszcze pod dziąsłem.
Jezeli ktos zna to prosze o nazwisko i jakies inne informacje jak np nr telefonu i koszt takiej "przyjemnosci".
Pozdrawiam

Re: Chirurg stomatolog

: 03 lis 2014, 16:29
autor: Infom
no tu jest bardzo świeży temat odnośnie chirurgów http://www.forum.moja-ostroleka.pl/view ... urg#p77295 i na pewno nic sie nie zmieniło przez 3 tygodnie w tej kwestii, który jest polecany w Ostrołęce i okolicach.

Re: Chirurg stomatolog

: 04 lis 2014, 9:53
autor: ewelina19898
Sama rok temu szukałam chirurga szczękowego w Ostrołęce. Obleciałam 4 dentystów i żaden nie chciał się podjąć wyrwać ósemki która tak jak u Ciebie była częściowo pod dziąsłem. Dopiero p. Suchcicki podjął się tego zadania. Przyjmuje on na 11 Listopada w wieżowcu na parterze. 20 minut roboty i po wszystkim, żadnego bólu. Także ja mogę polecić

Koszt wyrwanie 300 zł + 30 zł zdjęcie szwów

Re: Chirurg stomatolog

: 04 lis 2014, 19:20
autor: elfik
AS-Dental w Myszyńcu, Pani Marta jest fenomenalna, bardzo miła i delikatna. Prywatnie koszt pewnie ok 150zł, na kasę chorych trochę się czeka, pewnie ze 3 m-ce :)

Re: Chirurg stomatolog

: 06 lis 2014, 12:56
autor: Agussia23
Nie polecam Pani, która przyjmuje w Celmedzie przy ul. A.W.P. byłam u niej wyrywać zęba, ponieważ miałam zapalenie to każdy mądry dentysta nie poddał by się wyrwaniu zęba w takim stanie a ta niekompetentna kobieta niedość, że wyrwała mi go to tak uszkodziła dziąsło ze tak spuchlam na twarzy, że sama siebie niepoznaje. Jeść prawie niemoge, noce nie przespane męczarnia na maksa :cry:

Re: Chirurg stomatolog

: 06 lis 2014, 22:33
autor: oleandra
Ja umówiłam się do Mazowieckiego Centrum Stomatologii w Wawie na Nowym Zjeździe i to na kasę chorych juz na grudzień :)
Koszt -0zl gdzie tu dr wyliczyli mi ok800zł:)
Ogólnie polecam te Centrum dla dzieci z dużymi wadami zgryzu, czy skomplikowanymi zabiegami chirurgicznymi.

Re: Chirurg stomatolog

: 10 lis 2014, 20:38
autor: hopsa
Witam,
ja także polecam Panią Martę z Myszyńca z kliniki As Dental. Bardzo profesjonalna i sympatyczna, obsługa na najwyższym poziomie. Wyrywałam tak w tym roku 4 ósemki. Pierwsza była konsultacja po rozmowie telefonicznej za jakieś 2 dni,zrobiłam sobie wcześniej zdjęcie całej szczęki (pentanogram czy jakoś tak) i pojechałam. Potem za jakiś miesiąc pierwsza ósemka z rozcinaniem dziąsła, antybiotykiem i szwami a potem następne 3 co miesiąc po kolejnych zapisach. Wszystko jakoś poszło i teraz nie mam żadnego problemu. Nie zapłaciłam ani złotówki bo wszystko było na kasę chorych :)Gorąco polecam :)

Ania