Leczenie kanałowe zęba

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
onaaa123
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 19 paź 2011, 20:13

Leczenie kanałowe zęba

Post autor: onaaa123 »

Witam,
Szukam dobrego dentysty, który zrobi leczenie kanałowe zęba.
Prosze o jakieś dane dentysty i koszt takiego zabiegu.
Dziekuje za wszelkie informacje.
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: Leczenie kanałowe zęba

Post autor: ewelina19898 »

Ja mogę polecić panią Wiolettę Czaplińska - stomatolog
Kuklińskiego 4 (na przeciwko ZUSu)
07-410 Ostrołęka
Telefon : 29 761 00 23, kom. 694 321 141

Robiłam u niej wszystkie ząbki i naprawdę polecam. Miła sympatyczna, bezboleśnie i bez stresu. Cennik jest powieszony zaraz przy drzwiach ale nie pamiętam ile kosztuje u niej kanałowe.
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

Re: Leczenie kanałowe zęba

Post autor: oleandra »

Witam,
ja polecam tylko jednego lekarza, który jest wspaniałym specjalista - Paweł Duszyc.
Bardzo miły i kulturalny młody facet.Bardzo profesjonalnie zajmuje sie pacjentem, przestrzega zasady higieny, wszystko tłumaczy z cierpliwością.Jestem osoba, która w podstawówce nabawiła sie fobii na dentystę.
Ten lekarz mnie wyleczył :)
Miałam skomplikowane kanałowe i wszystko poszło oczywiście bezbolesnie, szybko, a co najważniejsze na zdjęciu rtg zęba, widac jak perfekcyjnie doczyszczone kanały, a to jest baaardzo istotne, bo niedoczyszczone i nie odpowiednio wypełnione kanały moga doprowadzić do np torbieli.
Od ponad 2 lat jest jedynym stomatologiem do jakiego chodze ja i mój mąż, który ma bardzo wymagające zęby.
Przyjmuje przy aptece na Sienkiewicza.
Co moge jeszcze dodać. Nie zdziera kasy.Bylam na konsultacji w spr torbieli i nie wziął ani złotówki, gdzie innemu lekarzowi niegdyś musiałam zapłacić 50zł za umówienie sie na wizytę!!!!
Ceny normalne, usługa wykonana perfekt.Nawet moja ortodontka była zachwycona jak po leczeniu wyglądał zabek na rtg i na żywo.
Mysle, że warto mieć dobrego stomatologa, bo zęby to nie włosy czy paznokcie.Jezeli masz Autorko wydać ok 250zl na ząb leczony kanałowo, bo pewnie taki bedzie koszt, nie zastanawiaj sie tylko ruszaj do mojego stomatologa.Po pierwszej wizycie zobaczysz, ze podjęłam dobrą decyzje.
Pozdrawiam i życzę zdrowia.
niewiemco
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 06 gru 2012, 13:07

Re: Leczenie kanałowe zęba

Post autor: niewiemco »

Ja również polecam pana doktora Duszyca, poprawił mi ząb po pani Czaplińskiej, której nie polecam, kanałowe było zrobione źle że po pół roku ząb był do otwarcia, czyszczenia i leczenia jeszcze raz. Moje dzieci Pani Czaplińską chwalą i żona też jest zadowolona ale chodzą do niej na kontrole, lakowanie i z drobnymi ubytkami.
ruda_69
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 17 sty 2014, 14:32

Re: Leczenie kanałowe zęba

Post autor: ruda_69 »

a ktoś może mi napisać ile Pan Duszyc bierze za wizytę?aktualnie leczę zęby prywatnie u Doktor Dobrzyńskiej... nie narzekam,ale właśnie czeka mnie pierwszy raz leczenie kanałowe i chciałabym by było zrobione to perfekcyjnie,a skoro powyższe osoby chwalą sobie tego Pana, to proszę o odpowiedź.;)
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

Re: Leczenie kanałowe zęba

Post autor: oleandra »

Ruda, cenę przed leczeniem na pewno powie Ci lekarz.
To indywidualna sprawa.
Ja za borowanie ze znieczuleniem i oczywiscie porządna plombę płaciłam po 100zl
Kanałowe,dokładnie górna 6stka , także było roboty, to koszt 300zl, ale ja miałam 3 wizyty, bo tyle czasu potrzebowałam. To średnia cena z taka usługę.
Mysle, ze dobrze zrobiony ząb jest wart tych pieńiedzy.Ja i moj mąz rownież poprawialiśmy zeby po dentyście obok byłego więzienia.I wlasnie ja teraz mam jak sie okazało wielka torbiel, która była juz w momencie ekstrakcji zęba 3 lata temu czego oczywiscie mój były dentysta nie zauważył.
Wynikiem tego jest fakt iż teraz czeka mnie zabieg chirurgiczny gdyż torbiel jest duża, dotyka nerwu szczękowego i korzeni sąsiednich zębów -koszt 800/900zł!!! Na szczęście udało mi sie umówić do Wawy na grudzień na NFZ.Poza tym mój maz musiał ponownie wykonywać leczenie kanałowe 3zebów gdyż kanały nie były odpowiednio oczyszczone i wypełnione co rownież doprowadziłoby wcześniej czy pozniej do zapalenia, torbieli itp.
Każdy dentysta jest dobry jak nic sie nie dzieje.Gorzej jak potrzeba precyzji i umiejętności.
Tylko Duszyc i kropka:)
Pozdrawiam
onaaa123
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 19 paź 2011, 20:13

Re: Leczenie kanałowe zęba

Post autor: onaaa123 »

oleandra pisze:Ruda, cenę przed leczeniem na pewno powie Ci lekarz.
To indywidualna sprawa.
Ja za borowanie ze znieczuleniem i oczywiscie porządna plombę płaciłam po 100zl
Kanałowe,dokładnie górna 6stka , także było roboty, to koszt 300zl, ale ja miałam 3 wizyty, bo tyle czasu potrzebowałam. To średnia cena z taka usługę.
Mysle, ze dobrze zrobiony ząb jest wart tych pieńiedzy.Ja i moj mąz rownież poprawialiśmy zeby po dentyście obok byłego więzienia.I wlasnie ja teraz mam jak sie okazało wielka torbiel, która była juz w momencie ekstrakcji zęba 3 lata temu czego oczywiscie mój były dentysta nie zauważył.
Wynikiem tego jest fakt iż teraz czeka mnie zabieg chirurgiczny gdyż torbiel jest duża, dotyka nerwu szczękowego i korzeni sąsiednich zębów -koszt 800/900zł!!! Na szczęście udało mi sie umówić do Wawy na grudzień na NFZ.Poza tym mój maz musiał ponownie wykonywać leczenie kanałowe 3zebów gdyż kanały nie były odpowiednio oczyszczone i wypełnione co rownież doprowadziłoby wcześniej czy pozniej do zapalenia, torbieli itp.
Każdy dentysta jest dobry jak nic sie nie dzieje.Gorzej jak potrzeba precyzji i umiejętności.
Tylko Duszyc i kropka:)
Pozdrawiam
Pan obok starego wiezienia? Mowisz o panu o inicjalach A.J. ?
ruda_69
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 17 sty 2014, 14:32

Re: Leczenie kanałowe zęba

Post autor: ruda_69 »

Dziękuję za odpowiedz. No właśnie mi poprzedni dentysta coś nie do końca dobrze zrobił z zębem... teraz będąc na wizycie u aktualnego stomatologa... usłyszałam tekst,"kto pani robił te plomby?.. bo mi się nie podobają" i dostałam skierowanie na prześwietlenie,tym bardziej że mnie pobolewa w dziwny sposób. Jeśli wyjdzie,że mam mieć kanałowe,to udam się do polecanego P.Duszyca.
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

Re: Leczenie kanałowe zęba

Post autor: oleandra »

Ruda, tak, te inicjały sie zgadzaja :)
Będziesz zadowolona jak pójdziesz do dr Duszyca,a kanałowego sie w ogóle nie obawiaj.Troche dłużej trwa, wiecej kosztuje kasy i tyle.Ja pamietam kanałowe sprzed jakiś 16 lat jak byłam w podstawówce.Bez znieczulenia, tylko podskakiwalam na tym fotelu :cry: A teraz zero bólu, mikroskopy, lasery no i ząb uratowany :D
Jeszcze raz powodzonka
ODPOWIEDZ