Endokrynolog - Centrum Medyczne

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Endokrynolog - Centrum Medyczne

Post autor: ewelina19898 »

Czy ktoś może coś powiedzieć o endokrynologu z CENTRUM MEDYCZNEGO na 11 Listopada ?
student26
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 lis 2014, 13:10

Re: Endokrynolog - Centrum Medyczne

Post autor: student26 »

Mogę go pochwalić byłem u niego i na pierwszej wizycie dał mi do wykonania więcej wyników na krew niż ostrołęcka endokrynolog. Jak poszedłem do niego z wynikami to już na drugiej wizycie dał mi skierowanie do siebie do szpitala.
smerfetka26
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 01 lut 2011, 14:10

Re: Endokrynolog - Centrum Medyczne

Post autor: smerfetka26 »

Witam. Czy ten lekarz przyjmuje prywatnie czy na NFZ? I czy ktoś wie jaki jest koszt wizyty prywatnej i czas oczekiwania? Pozdrawiam :)
student26
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 lis 2014, 13:10

Re: Endokrynolog - Centrum Medyczne

Post autor: student26 »

koszt wizyty to 150 zł a czeka się zależnie od miesiąca są takie że jest dużo zarejestrowanych i trzeba się rejestrować 2-3 tygodnie wcześniej a są takie ze nawet w dniu wizyty są wolne miejsca i przyjmie. Lekarz przyjeżdza 1 w miesiącu we środę
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: Endokrynolog - Centrum Medyczne

Post autor: ewelina19898 »

Kiedyś cos mi się obiło o uszy ze koszt wizyty to 150 zł i przyjmuje tylko prywatnie.
Jeśli prywatnie to i wszystkie badania na własną rękę tak ? Nie daje skierowań na badanie poziomu hormonów ?
student26
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 lis 2014, 13:10

Re: Endokrynolog - Centrum Medyczne

Post autor: student26 »

Jak byłem u niego to na pierwszej wizycie z samego poziomu testosteronu dał mi na 2 wyniki i tabletkę na to żeby sprawdzić kortyzol przed i po tabletce
ODPOWIEDZ