Rentgen zębów - gdzie?

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Rentgen zębów - gdzie?

Post autor: Mawashi »

Interesuje mnie wykonanie zdjęcia panoramicznego jamy ustnej (potocznie - rentgen zębów). Orientujecie się gdzie mogę wykonać taki rentgen i jaki jest koszt? Na NFZ nie mogę, bo nie mam, teoretycznie, wskazania. Dziękuję z góry.
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: Rentgen zębów - gdzie?

Post autor: aga1009 »

W handlowc, nad sklepem muzycznym. Już dawno kosztowało 70zł. Teraz pewnie więcej.
ruda_699
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 29 lis 2014, 13:03

Re: Rentgen zębów - gdzie?

Post autor: ruda_699 »

jak nad sklepem muzycznym to nie handlowiec a ZORZA. W Handlowcu też jest, na Madalińskiego 27 też robią, na ul.Wesołej u P.Kowalczyk...jest tego trochę..wystarczy wpisać w google- rentgen zębów ostrołęka ;)
majki
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 22 wrz 2010, 22:44

Re: Rentgen zębów - gdzie?

Post autor: majki »

W handlowcu "Zorza" na muzykiem, jak wspomniał ktoś wyżej.
WWW: http://www.veromed.info.pl

Nie wiem gdzie tam ktoś widział cenę 70 zł... Ze 2 lata temu płaciłem 20, teraz na stronie jest 23 zł.
ruda_699
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 29 lis 2014, 13:03

Re: Rentgen zębów - gdzie?

Post autor: ruda_699 »

cena 70 zł była kiedyś za pantomogram..rentgen całej szczeki...a nie jednego zęba.dlatego ktoś tak napisał. Ale skoro została już podana strona varomedu-to pytający znajdzie informacje jakie potrzebuje.
janbabinicz
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 gru 2014, 11:32

Re: Rentgen zębów - gdzie?

Post autor: janbabinicz »

Na gruponie są takie usług z zniżką.
ODPOWIEDZ