Jaki psychiatra na głęboką depresję?

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Akkarin
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 kwie 2012, 8:55

Jaki psychiatra na głęboką depresję?

Post autor: Akkarin »

pomóżcie bo już zaczyna mi brakować sił do ............. ( nie do lekarzy bo oni pomagają ). zrobiłem sobie test w skali Becka i wynik wyszedł 27 punktów to podobno oznacza ciężka depresje i chyba tak jest . to co się dzieje to jakaś masakra . chce się leczyć ( ale do końca nie wiem czy dla siebie ( to jakiś paradoks ) ) ale wiem że dla mojej rodziny bo jest już kiepsko . wiec jak ktoś z waszego otoczenia borykał się z takim problemem lub wy sami to dajcie jakieś namiary na specjalistę.
Kieruj się racjonalnym rozsądkiem, a nie tylko emocjami...
Kartofelek
starszy szeregowy
Posty: 93
Rejestracja: 08 lut 2010, 8:18

Re: Jaki psychiatra na głęboką depresję?

Post autor: Kartofelek »

Lekarz psychiatra Pokraśniewicz Joanna, przyjmuje w Handlowcu. Nie zwlekaj z podjęciem leczenia się.
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jaki psychiatra na głęboką depresję?

Post autor: Mawashi »

Umów się z psychiatrą i z psychoterapeutą jednocześnie, najlepiej żeby współpracowali. Nie daj się faszerować lekami bez psychoterapii. Moja przyjaciółka jest po ciężkiej depresji, dała radę dzięki pomocy obu specjalistów. Życzę Ci powodzenia. Z całą pewnością wyjdziesz z tego stanu. Trzymam kciuki.
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
wiki88
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 23 gru 2010, 19:19

Re: Jaki psychiatra na głęboką depresję?

Post autor: wiki88 »

Ja też polecam dr Joannę Pokraśniewicz pomogła mi i osobom z mojej rodziny, pamiętaj tylko, że zanim leki zaczną działać musi minąć trochę czasu, nie zrażaj się tym, że po wzięciu 3 tabletek twój stan się nie poprawi, to nie lek na ból głowy, musi upłynąć trochę czasu.
Najważniejsze, że widzisz problem i chcesz się leczyć. Wsparcie rodziny będzie Ci bardzo potrzebne. Trzymam kciuki i Powodzenia ! Będzie dobrze!
Akkarin
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 kwie 2012, 8:55

Re: Jaki psychiatra na głęboką depresję?

Post autor: Akkarin »

mam nadzieje że będzie dobrze . dziękuje za wsparcie
Kieruj się racjonalnym rozsądkiem, a nie tylko emocjami...
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: Jaki psychiatra na głęboką depresję?

Post autor: aga1009 »

Kartofelek pisze:Lekarz psychiatra Pokraśniewicz Joanna, przyjmuje w Handlowcu. Nie zwlekaj z podjęciem leczenia się.
Wydaje mi się, że teraz P.Pokraśniewicz przyjmuje na Hallera,chodź nie jestem pewna. Całe Centrum medyczne zostało przeniesione, pewnie i gabinet psychiatryczny. Mieści się teraz na rogu Hallera i 11 listopada, wejscie tu gdzie apteka.
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Jaki psychiatra na głęboką depresję?

Post autor: głęboka otchłań »

Można umówić się na wizytę do tych Pań:

Specjalista Psychiatra Agnieszka Radecka
Ostrołęka, ul. Wesoła 16
tel. 606-662-632

Gabinet lekarski Joanna Jakacka
psychiatra
Ostrołęka, ul. Gorbatowa 37
tel. 606-608-344

Byłam u Pani Radeckiej. Mam "pozytywne odczucia".
gg 33063013
Akkarin
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 kwie 2012, 8:55

Re: Jaki psychiatra na głęboką depresję?

Post autor: Akkarin »

dzięki za info. a myślałem że tylko ja mam taki problem.
Kieruj się racjonalnym rozsądkiem, a nie tylko emocjami...
marti40
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 28 sie 2011, 14:09

Re: Jaki psychiatra na głęboką depresję?

Post autor: marti40 »

Kolego,jeżeli masz jakieś problemy nie szukaj ratunku u psychiatrów tylko udaj się do psychologa,terapeuty itp.Psychiatrzy na Twoje problemy mają tylko jeden sposób,a mianowicie zaaplikowanie leków psychotropowych typu Relanium,Oxazepam czy Nitrozepan czyli leków na uspokojenie,które dają chwilowy efekt,a po kilku tygodniach przyjmowania powodują głębokie uzależnienie od tzw.barbiturianów,z którego wychodzi się miesiącami włącznie z kilkutygodniowym pobytem na oddziale psychosomatycznym.I nie ma się co oszukiwać-bez pomocy specjalistów z takiego uzależnienia samemu się nie wyjdzie.I żeby nie było,że się tu wymądrzam-6 lat temu przeżyłem wychodzenie z uzależnienia od leków i jakie jest to kilkumiesięczne cierpienie psychiczne i fizyczne niech zostanie moją tajemnicą.Absolutnie wystrzegaj się psychiatrów-tylko rozmowa z terapeutami,psychologami i wsparcie specjalistów,którzy są kompetentnymi ludźmi wyprowadzi Twoją psychikę na prostą.Wystrzegaj się leków i życzę powodzenia.Były uzależniony dzięki pomocy "psychiatrów" lekoman.
Akkarin
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 kwie 2012, 8:55

Re: Jaki psychiatra na głęboką depresję?

Post autor: Akkarin »

no to teraz mam namieszane w głowie . już umówiłem się na wizytę do poradni zdrowia psychicznego. zobaczymy co z tego będzie.
Kieruj się racjonalnym rozsądkiem, a nie tylko emocjami...
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Jaki psychiatra na głęboką depresję?

Post autor: głęboka otchłań »

Ojoj... " z tym udzielaniem porad na forum " to też
TRZEBA Z WYCZUCIEM, PRZEMYŚLENIEM bo potem wychodzą takie "kwasy"
gg 33063013
ODPOWIEDZ