Ginekolog na pierwszą wizytę

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
basiunia
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 16 sie 2012, 19:44
Lokalizacja: WO

Ginekolog na pierwszą wizytę

Post autor: basiunia »

Witam ! Poszukuje dobrego ginekologa ( mężczyznę ) (NIE do poprowadzenia ciąży!!) lecz do badania z powodu problemów zdrowotnych (pierwsza wizyta) !
Szukam dobrego lekarza ale na NFZ :) Jeśli nie ma nikogo takiego na NFZ to ewentualnie prywatnie ( tylko ile wtedy kosztowała by taka wizyta i czy badania są w tym czy trzeba dopłacać ???? )
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Ginekolog na pierwszą wizytę

Post autor: samanta »

Z czystym sumieniem moge polecić dr Piątka (przychodnia na Sienkiewicza) - koszt wizyty to 100zł (wystawia paragon, co było dla mnie szokiem). Na mojej pierwszej wizycie siedziałam ok. pół godziny. W tym czasie przeprowadził dokładny wywiad i zrobił szczegółowe badanie usg. Odpowiedział na moje pytania i opowiedział o proponowanym przez niego kursie leczenia. Za cytologię nie płaciłam, ale inne tak, musiałam zanieść do laboratorium prywatnie. Na jednej z wizyt tylko omówiliśmy wyniki i - UWAGA - nie wziął pieniędzy. Jak dla mnie numer jeden w podejściu do pacjentki i zawodu.
basiunia
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 16 sie 2012, 19:44
Lokalizacja: WO

Re: Ginekolog na pierwszą wizytę

Post autor: basiunia »

a co sądzicie o Feminie na Kosciuszki??

A CZY W CENTRUM MEDYCZNYM PRZYJMUJA TYLKO PRYWATNIE????
ODPOWIEDZ