Dermatolog Pacałowska

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
edyta993
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2015, 16:26

Dermatolog Pacałowska

Post autor: edyta993 »

Co sądzicie o pani dermatolog Beacie Pacałowskiej? Czy jest dobra i opłaca się do niej iść? Ile bierze za wizytę? :)
bonitaa
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 09 gru 2014, 15:00

Re: Dermatolog Pacałowska

Post autor: bonitaa »

idz do Noll Kaczyńskiej na kilińskiego wizyta 80zł wg mnie najlepsza
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Dermatolog Pacałowska

Post autor: kormoran »

Jeżeli masz poważny problem to wątpię, czy w O-ce ktoś Ci pomoże. Ja od kilku lat - po uzyskaniu wielkiego pozytywu na sobie - rodzinie i znajomym doradzam panią docent Bożenę Z-S. w Białymstoku. Wszyscy, którzy byli są super zadowoleni. Jak chcesz to podaj numer telefonu lub adres mailowy do siebie i podam Ci namiary.
edyta993
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2015, 16:26

Re: Dermatolog Pacałowska

Post autor: edyta993 »

Chciałam iść do pani Noll Kaczyńskiej, ale niestety jest na urlopie macierzyńskim :/
marti40
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 28 sie 2011, 14:09

Re: Dermatolog Pacałowska

Post autor: marti40 »

W przychodni Hipokrates tam gdzie Meditrans na NFZ przyjmuje dermatolog,który przyjeżdża z Łomży.Polecam się zarejestrować i poczekać około miesiąca gdyż jest bardzo dużo chętnych na wizytę u tego pana doktora.
edyta993
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2015, 16:26

Re: Dermatolog Pacałowska

Post autor: edyta993 »

Ja nie proszę o polecenie mi jakiegoś dermatologa, tylko o napisaniu swojej opinii o pani Pacałowskiej :/
ODPOWIEDZ