Strona 1 z 1

Okulista dla 8-latka

: 17 sty 2015, 13:01
autor: smerfetka26
Witam. Chciałabym się wybrać z synem 8-letnim na zbadanie wzroku i w związku z tym pytanie, czy ktoś mógłby mi polecić dobrego okulistę w Ostrołęce? Czytałam pozytywne opinie o Pani Zielinskiej, ale to tylko prywatnie.A może ktoś mógłby polecić kogoś na NFZ? Albo może kogoś innego jeszcze prywatnie polecacie? Pozdrawiam :)

Re: Okulista dla 8-latka

: 17 sty 2015, 14:02
autor: alicee
Polecam dr Cybulską, przyjmuje na NFZ w Handlowcu. Bardzo miła, starsza już pani doktor, z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Przyjmuje też prywatnie, ul. Guliwera 9.

Re: Okulista dla 8-latka

: 17 sty 2015, 14:54
autor: ruda_699
Byłam z moim 3 latkiem u dr Zielinskiej... kobieta ma dobre podejście do dziecka,(syn ma uraz do lekarzy i białych kitli :wink: ,więc byłam zdziwiona,że dał się zbadać bez płaczu ,ucieczki z gabinetu itp),wszystko wytłumaczyła,powiedziała co i jak... więc polecam ;) niekiedy warto zapłacić i być zadowolonym z wizyty.

Re: Okulista dla 8-latka

: 17 sty 2015, 17:08
autor: kormoran
Z moim doświadczeniem doradzam młodszych lekarzy ale nie początkujących. Dr Z. prawdopodobnie przeprowadza już operacje oczu a zatem na pewno ma doświadczenie. Tylko niestety kasa z kieszeni bo na NFZ nie przyjmuje.

Re: Okulista dla 8-latka

: 18 sty 2015, 13:24
autor: mIcHaLos
alicee pisze:Polecam dr Cybulską, przyjmuje na NFZ w Handlowcu. Bardzo miła, starsza już pani doktor, z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Przyjmuje też prywatnie, ul. Guliwera 9
Nie polecam - byłem kiedyś z Dzieckiem, zła diagnoza.
ruda_699 pisze:Byłam z moim 3 latkiem u dr Zielinskiej... kobieta ma dobre podejście do dziecka,..... więc polecam ;) niekiedy warto zapłacić i być zadowolonym z wizyty.
Popieram wypowiedź i również mogę polecić - czasami lepiej wydać te parę groszy ale mieć spokojną głowę. To tylko jak piszesz jedna wizyta - chyba że będzie wymagać wielokrotności powtórzeń wtedy możesz rozejrzeć się na NFZ - z reszto w przypadku małego pacjenta - dla mnie Dziecko jest najważniejsze i nie patrzę czy to NFZ czy prywatnie.

Re: Okulista dla 8-latka

: 18 lut 2015, 15:29
autor: Piotr45
Witam
Polecam dr. Gumkowskiego, również prywatnie (jednak znacznie taniej niż u dr Zielińskiej), ale z dziećmi umie się obejść, poza tym bardzo miły człowiek i nie ma problemu z zapisaniem się, nawet w sobotę.

Re: Okulista dla 8-latka

: 19 lut 2015, 14:41
autor: Kaska_03
Proszę o poradę którego okulistę wybrać dla rocznego dziecka? Moja córka urodziła się miesiąc przed terminem i dostałam zalecenie od neonatologa żeby iść na wizytę kontrolną do okulisty.

Re: Okulista dla 8-latka

: 19 lut 2015, 19:27
autor: thrashka
Najlepiej ze skierowaniem od rodzinnego zapisać się do CZD w Międzylesiu, nie czeka się na wizyte dluzej niz 3 miesiace, diagnozowanie w CZD jest na naprawde wysokim poziomie.

Re: Okulista dla 8-latka

: 19 lut 2015, 20:42
autor: marbac
Ani Cybulska, ani Gumkowski. Chodzę do ostrołęckich okulistów od prawie 40 lat. Z czystym sumieniem mogę polecić p. Zielińską.