Operacja przepukliny kręgosłupa

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Awatar użytkownika
Gizmunia
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 28 wrz 2006, 19:38
Lokalizacja: Ostrołęka

Operacja przepukliny kręgosłupa

Post autor: Gizmunia »

Witam,

chcę poddać się operacji kręgosłupa, słyszałam że takie operacje wykonywane są w Łomży. Może ktoś miał taką operację? Potrzebuję namiarów oraz info jak długi jest czas oczekiwania na wizytę i operację.

Będę wdzięczna za pomoc
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Operacja przepukliny kręgosłupa

Post autor: kormoran »

Witam, jestem po dwóch operacjach kręgosłupa. U mnie była to ostateczność ale gdyby cofnąć czas rozważyłbym wszystkie inne możliwości. Mój kolega też był operowany i zapewne teraz też szukałby innych wyjść. Podaj na tym forum numer telefonu to zadzwonię i powiem od czego i od którego lekarza zacząć. Wierz mi - operacja to ostateczność. Myślę, że mogę dużo podpowiedzieć. Pozdrawiam.
jagus1402
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 25 mar 2011, 14:45

Re: Operacja przepukliny kręgosłupa

Post autor: jagus1402 »

Witam. Jeśli musisz poddać się takiej operacji, postaraj się koniecznie o skierowanie do szpitala MSW w Warszawie przy ul. Wołoskiej.Lekarze naprawdę wiedzą co robić. Mój mąż miał tam operację. Jechał tam na wózku, gdyż miał już porażenie nerwu strzałkowego. Operacja odbyła się bardzo szybko. Po 3 dniach wrócil do domu. Miesiąc w domu i rehabilitacja w Łomży. W tej chwili,po 9 miesiącach od operacji, nie odczuwa żadnych dolegliwości.
Z tego, co wiem, Operacje w Łomży przeprowadzane są dobrze, ale po operacji jest inne postępowanie z pacjentem niż w Wa-wie i prawdopodobnie dlatego pacjenci wracają do zdrowia dużo dłużej inie zawsze. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Gizmunia
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 28 wrz 2006, 19:38
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Operacja przepukliny kręgosłupa

Post autor: Gizmunia »

kormoran wysłałam Ci nr na priv.

jagus1402 możesz podać namiar do lekarza? Czy wizyta prywatna czy na NFZ?

dziękuję bardzo za odpowiedzi
jagus1402
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 25 mar 2011, 14:45

Re: Operacja przepukliny kręgosłupa

Post autor: jagus1402 »

My mieliśmy skierowanie od neurologa dr Bieńkowskiego z przychodni na Olszewie Borkach. Na NFZ.Wg mnie dobry lekarz- specjalista.
ppp
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 28 sty 2014, 17:40

Re: Operacja przepukliny kręgosłupa

Post autor: ppp »

Wysłałem Ci wiadomość na prv. Pozdrawiam i zdrowia.
jagus1402
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 25 mar 2011, 14:45

Re: Operacja przepukliny kręgosłupa

Post autor: jagus1402 »

Witam. Niestety nie dostałam żadnej wiadomości na prv.
kasia88
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 02 sty 2011, 17:00

Re: Operacja przepukliny kręgosłupa

Post autor: kasia88 »

Witam. Może ktoś z Was mi doradzi...mam problemy z kręgosłupem od dawna, jest skrzywiony, boli coraz częściej, do jakiego lekarza w Ostrołęce się udać? na NFZ czy tylko prywatnie?dodam że nigdy nie miałam żadnych badań kręgosłupa.Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Piotr45
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 lut 2015, 15:13

Re: Operacja przepukliny kręgosłupa

Post autor: Piotr45 »

Witam
Miałem podobny problem z kręgosłupem, już wisiała nade mną groźba skalpela. Trafiłem z polecenia do Centrum Terapii i Rehabilitacji na Goworowskiej. Prywatnie, ale nie drogo. Mili i profesjonalni rehabilitanci, od razu widać było, że wiedzą co robią. Na dzień dzisiejszy 0 bólu! Polecam www.rehabilitacjaostroleka.pl
ODPOWIEDZ