Który alergolog w Ostrołęce?

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
edyta993
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2015, 16:26

Który alergolog w Ostrołęce?

Post autor: edyta993 »

Kto jest lepszym alergologiem na NFZ w Ostrołęce dr Jakowicki czy Bar, a może znacie kogoś jeszcze godnego polecenia? :)
majki
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 22 wrz 2010, 22:44

Re: Który alergolog w Ostrołęce?

Post autor: majki »

4-lata odczulałem się na roztocza i zboża (trawy) u dra Bara.
Zaczynałem w liceum i co miesiąc byłem na wizycie z podaniem dawki. Potem na studiach już pojawiałem się u niego rzadko (raz na ok. 3-4 miesiące), a dawki przyjmowałem w szpitalu i nie było z tym problemu.

Uważam, że jest w porządku. Również wydaje mi się, że ma dużą wiedzę i doświadczenie.
Dobre podejście do pacjenta, również do dzieci, z tego co widziałem.

Moja mama jest pracownikiem szpitala i po przeprowadzeniu wywiadu wśród personelu wybrała właśnie jego.
Mogę serdecznie polecić.

Drugiego nie znam, więc nie będę się wypowiadał, jaki to on nie jest, a Bar najlepszy... Nic z tych rzeczy.
Bzyk
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 27 kwie 2010, 0:13

Re: Który alergolog w Ostrołęce?

Post autor: Bzyk »

bar to pomyłka. Było już na forum, omijać tego kogoś z daleka.
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Który alergolog w Ostrołęce?

Post autor: mIcHaLos »

Polecam Dr. Jakowickiego
antorf
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 02 sty 2006, 15:23

Re: Który alergolog w Ostrołęce?

Post autor: antorf »

dokładnie. Bar jest fatalnym lekarzem bez krzty samokrytyki. Polecam dr. Jakowickiego- jego cierpliwość wobec pacjentów jak i chęć niesienia pomocy zupełnie bez porównania wobec pana B.
edyta993
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2015, 16:26

Re: Który alergolog w Ostrołęce?

Post autor: edyta993 »

A ktoś ma może nr do dr Jakowickiego na NFZ? :)
Noni
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 lut 2015, 22:33

Re: Który alergolog w Ostrołęce?

Post autor: Noni »

Ja mam dziecko z silną alergią pokarmową i wziewną. Byłam na wizytach i dr Jakowickiego i Bara, i w Warszawie, łomży i ostatnio w Białymstoku. Moje wnioski są następujące.
Ogólnie nasi ostrołęccy alergolodzy o ile w ogóle można ich tak nazwać na pewno nie mają pojęcia o alergii. Ich metody leczenia jeszcze bardziej nasilają alergie. Nie leczą przyczyny tylko objawy. skóra cię swędzi to maść. dusisz się to sterydy wziewne lub zastrzyki, itp. Z tym, ze z tych dwóch to przynajmniej lekarz Jakowicki odnosi się z szacunkiem do pacjenta, na ile potrafi to odpowie, natomiast "lekarz" Bar to nie dosyć, że się nie zna to jeszcze jest delikatnie mówiąc bezczelny.
Jeśli chcecie leczyć dziecko na alergie to na pewno nie w Ostrołęce. Jeśli już to Białystok. Tam są prawdziwi specjaliści. Byłam dwa razy na wizycie u DR zaznaczam DR Trofimowicz, która zaczęła od skierowania dziecka na kompleksowe badania i na ich podstawie ustaliła u dziecka diagnozę, a dalej drogę leczenia, po której widzę już znaczącą poprawę. A nie jak to miałam w Ostrołęce na chybił trafił,a może sprobuje Pani tego, a jak to nie pomaga to może tego. Co więcej w Białymstoku z ogromnym szacunkiem traktują pacjenta. Pani doktor już na pierwszej wizycie kazała mi dziecko zapisać na NFZ żebym dalej leczyła na NFZ i tak samo na NFZ traktuje pacjenta. Poszukajcie na internecie nawet innych alergologów w Białymstoku i na pewno bardziej pomogą niż tutejsi. Pozdrawiam i oby jak najmniej ludzi musiało korzystać z mojej porady, bo alergia to starszna przypadłość, ale jak już jestem pod opieką specjalistów to jest dużo łatwiej z nią żyć.
raven211
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2015, 12:44

Re: Który alergolog w Ostrołęce?

Post autor: raven211 »

Noni ja też jestem zainteresowana dr trofimowicz czy możesz mi podać namiar na NFZ tel z góry dziekuje
Noni
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 lut 2015, 22:33

Re: Który alergolog w Ostrołęce?

Post autor: Noni »

Dr Trofimowicz na NFZ przyjmuje w DSK w Białymstoku nr tel na recepcję por.alergologiczna tel.: (85) 74-50-505, 551, por. alergologiczna pokarmowa tel.: (85) 74-50-513, ale szczerze mówiąc nie pamiętam na który nr ja akurat dzwoniłam. Jeśli mam szczerze doradzać jak Ci zależy na czasie to najpierw się umów prywatnie, Pani dr dużo nie bierze za wizytę tak jak u nas doktorki, że od 100 zł w górę. Jak ja byłam na wizycie to raz wzięła 70 zł albo 80, drugi raz 50 zł,(co więcej dodam, że wizyta nie trwa tu 10 min jak u nas, tylko 30 min, gdzie Pani dr bardzo dokładnie wypytuje i tłumaczy) więc wg mnie nie warto dla takich kwot czekać 3 m-ce na wizytę. Później na kontrole można już na NFZ, ale to tylko moja sugestia. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ