Terapia słuchowa metodą Johansena

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Ewelina123
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2015, 9:11

Terapia słuchowa metodą Johansena

Post autor: Ewelina123 »

Witam, potrzebuję informacji na temat wykonywanej teradpii słuchowej metodą Johansena przez Panią Beatę Kwiatkowską z Ostrołęki. Sprawa jest bardzo pilna. Proszę o informację czy terapia przyniosła porządane efekty.
chatonne
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 15 cze 2006, 18:21
Lokalizacja: stąd

Re: Terapia słuchowa metodą Johansena

Post autor: chatonne »

pani Ewelino wysłałam pani w tej sprawie wiadomość prywatną
:) :) :)
misia
starszy kapral
Posty: 151
Rejestracja: 24 sty 2009, 12:18

Re: Terapia słuchowa metodą Johansena

Post autor: misia »

Witam. czy ta pani przyjmuje tylko dzieci ? Jaki jest koszt wizyty?
Ewelina123
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2015, 9:11

Re: Terapia słuchowa metodą Johansena

Post autor: Ewelina123 »

koszt wizyty 100 zł pierwsza wizyta, potem badanie z audiogramem 100zł bez audiogramu 50zł, płyta 160zł (po przebadaniu z Audiogramem) 120zł (bez audiogramu). następnie wizyta za 6 do 10 tygodni (czas słuchania płyty zależy od wieku, młodsze dzieci słuchają 6 tyg , dzieci w wieku przedszkolnym 8 tyg, starszaki 10 tyg).
Po upływie wyznaczonego czasu kolejna wizyta z badaniami : z audiogramem 100, bez audiogramu 50 + płyta 160 (po przebadaniu z Audiogramem) 120zł. (bez audiogramu). I tak może to trwać kilka miesięcy wszystko zależy od stonia nadwrażliwości bądź podwrażliwości słuchowej. do wysłuchania może być nawet 10 płyt. trochę to kosztuje, koszty rozłożone są w czasie, nie płaci się na wszystkiego na raz.
ja muszę zebrać więcej informacji , proszę rodziców dzieci, które przeszły tą terapię o napisanie czy ona pomogła
ivonka88
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2016, 18:09

Re: Terapia słuchowa metodą Johansena

Post autor: ivonka88 »

Witam serdecznie.
Słyszałam pozytywne opinie na temat tej Metody i chialabyn za poradą opiekunki przedszkolnej zastosować ja u mojego syna
Chciałam się dowiedzieć czy ktoś już brał w tym udział ze swoim dzieckiem czy działa i jakieś namiary na specjalistę z regionu Ostrołęki ?
Czytałam że ktoś w Ostrołęce czy okolicy jest ale ciężko coś więcej znaleźć . w Muszyny też w poradni i Warszawa też Ale to daleko .
Proszę kogoś o pomoc i szybka odpowiedz

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ