Wybielanie martwych zębów

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
bonitaa
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 09 gru 2014, 15:00

Wybielanie martwych zębów

Post autor: bonitaa »

Witam, czy mógłby mi ktoś polecić dentystę, który zajmuje się wybielaniem martwego zęba? Czy ktoś już z forumowiczów robił coś takiego? Mam martwą jedynkę, która szpeci pozostałe ząbki i chciałabym spróbować ją wybielić ktoś może mi pomóc?
baja bongo
kapral
Posty: 101
Rejestracja: 20 paź 2007, 16:48

Re: Wybielanie martwych zębów

Post autor: baja bongo »

Czy nie lepiej po prostu jest wymienić ząb? Koszty nie są już takie duże. Można się zmieścić w 1000 zł i efekty są naprawdę dobre i - co najważniejsze - na co najmniej 10-15 lat.

Miałem wymienianą jedynkę u tego dentysty i polecam: Cezary Pakuła, ul. Piłsudskiego 40A (nowy budynek przy urzędzie), tel. 609-852-689.
bonitaa
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 09 gru 2014, 15:00

Re: Wybielanie martwych zębów

Post autor: bonitaa »

Myślałam o wymianie zęba, jednak spotkałam się z negatywnymi opiniami, że od sztucznego zęba często psują się pozostałe i dlatego wolałabym wybielić ale dziękuję za pomoc
baja bongo
kapral
Posty: 101
Rejestracja: 20 paź 2007, 16:48

Re: Wybielanie martwych zębów

Post autor: baja bongo »

Gdy miałem 12 lat złamałem jedynkę. Usunięto mi ja do końca, także nerw i wstawiono sztuczny ząb, wtedy jeszcze była to blaszana korona z jednej strony w kolorach zęba z drugiej zwykła srebrna. Dentyści mówili mi, że czas ją wymienić, bo jest przetarta i straciła trochę kolor przy dziąśle itp. Minęło już ponad 15 lat (!). I w tym roku wymieniłem na nową u dentysty, którego Ci poleciłem.

Jeżeli chodzi o ubytki to przez ostatnie 15 lat miałem jeden leczony kanałowo (czwórka) i ze trzy plomby na jakichś piątkach, szóstkach. Nikt mi nigdy nie mówił, że od korony psują się inne zęby. Uważam, że moje uzębienie trzyma się całkiem dobrze w porównaniu ze znajomymi, którzy koron nie mają. Jeśli masz obawy to po prostu zapytaj kilku dentystów. W Ostrołęce masz szeroki wybór. Upewnisz się co polecają i wybierz tego, który będzie dla ciebie najbardziej odpowiedni. Ja mam natomiast doświadczenie z Pakułą i chwalę, bo nie spodziewałem się, że wymienię koronę tak tanio, szybko i dokładnie. Choć może mam wypaczone opinie o dentystach po swojej poprzedniej dentystce, której tutaj na pewno nikomu nie polecę.
myska_pyska
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 24 mar 2015, 6:45

Re: Wybielanie martwych zębów

Post autor: myska_pyska »

Ja wybielałam u dr Suchcickiej. Zapłaciłam 1000 zł
ODPOWIEDZ