Poradnia małżeńska w Ostrołęce

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
qwert123
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 04 maja 2015, 8:59

Poradnia małżeńska w Ostrołęce

Post autor: qwert123 »

Witam. Czy jest w Ostrołęce jakaś poradnia małżeńska? Chodzi mi o próbę ratowania małżeństwa. Czy ktoś z forumowiczów może korzystał już z takich terapii? Proszę o odpowiedź.
qwert123
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 04 maja 2015, 8:59

Re: Poradnia małżeńska w Ostrołęce

Post autor: qwert123 »

Jako że nikt nie podsuwa żadnych kontaktów, pogrzebałem trochę w internecie, znalazłem takie oto dwie poradnie:
Jedna (można powiedzieć katolicka) - http://dawidczykowie.pl/?page_id=13
Druga - http://www.logos.ostroleka.pl/oferta.html.
Czy ktoś korzystał z tych poradni ??? Czy możecie podzielić się opiniami ???
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Poradnia małżeńska w Ostrołęce

Post autor: Mawashi »

Polecam porządnego psychoterapeutę. Poradnie małżeńskie są prowadzone niekiedy przez popieprzonych ludzi bez jakiegokolwiek przygotowania psychologicznego i terapeutycznego. Nie wiem czy w przypadku tych, które podałeś, tak jest. Polecam terapię. Jeśli chcesz kontakt do sprawdzonego, napisz, a wyślę na PRIV.
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
kez
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 kwie 2015, 18:54

Re: Poradnia małżeńska w Ostrołęce

Post autor: kez »

Jak wyżej, ponadto na Twoim miejscu nie szukałbym pomocy u pingwinów ("specjalistów od wszystkich dziedzin życia").
ppp
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 28 sty 2014, 17:40

Re: Poradnia małżeńska w Ostrołęce

Post autor: ppp »

Idź ty lepiej na piwo, przemyśl wszystko a nie szukaj wsparcia w jakiś pseudoporadniach.
ppp
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 28 sty 2014, 17:40

Re: Poradnia małżeńska w Ostrołęce

Post autor: ppp »

90 zł za godzinę w poradni to chyba tobie powinni płacić - niezłe jaja - i "Mówiący kij" chyba kogoś porąbało w dekiel.
qwert123
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 04 maja 2015, 8:59

Re: Poradnia małżeńska w Ostrołęce

Post autor: qwert123 »

Sprawę przemyślałem nieraz. Wiele razy próbowałem rozmawiać z drugą połówką i zawsze z tym samym skutkiem, jakikolwiek brak kompromisu z drugiej strony i tylko druga strona ma rację. Rozwiązał bym to bardzo szybko ale jest też dziecko za które oddał bym życie i to właśnie dla dziecka próbuję to ratować, żeby miało normalną rodzinę. Chcę żeby wysłuchał nas ktoś neutralny, bezstronny dlatego szukam jakiejś poradni, terapeuty. Liczę na odpowiedź osób, które korzystały z takiej pomocy.
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: Poradnia małżeńska w Ostrołęce

Post autor: Olqaa »

Dla dziecka czasem lepiej się rozstać, ale słyszałam wiele dobrego o poradni Dawidczyków.
ODPOWIEDZ