Alkoholizm - leczenie w Ostrołęce

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
aseret
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2015, 20:53

Alkoholizm - leczenie w Ostrołęce

Post autor: aseret »

Witam. Mój mąż jest alkoholikiem, jednak chce się leczyć. Czy ktoś wie od czego zacząć? Jakieś adresy do poradni czy trzeba mieć skierowanie od lekarza? Serdeczne dzięki za rady.
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Alkoholizm - leczenie w Ostrołęce

Post autor: kormoran »

Idąc po linii najmniejszego oporu /NFZ/ należy udać się do ośrodka leczenia uzależnień w szpitalu. Adres strony: http://www.uzaleznienia.ostroleka.pl/
SEBA
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2011, 16:25

Re: Alkoholizm - leczenie w Ostrołęce

Post autor: SEBA »

Można zadzwonić do mnie 501-078-022. Z chęcią pomogę i powiem co mi pomogło.
Margo1234
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2015, 19:55

Re: Alkoholizm - leczenie w Ostrołęce

Post autor: Margo1234 »

Jestem żoną alkoholika, który obecnie nie pije od trzech lat. Uważam, że mogę ci poradzić jedno abyś najpierw zajęła się sobą tzn.poszukaj psychologa gdzie będziesz mogła skorzystać z terapii indywidualnej i grupowej. Chodzi mi o to, abyś to ty zmieniła swoje podejście do picia męża.Takie poradnie są między innymi w Ostrołęce na ulicy Hallera33 nad apteką NOVA także w hotelu pielęgniarek przy nowym szpitalu. A w wolnej chwili poczytaj książkę "Koniec współuzależnienia"- ja tą książkę czytałam w trudnych dla mnie chwilach.
ODPOWIEDZ