Dobry psycholog w Ostrołęce

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
juzek57
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2015, 11:18

Dobry psycholog w Ostrołęce

Post autor: juzek57 »

Witam. Nigdzie na necie nie ma opinii o psychologach w Ostrołęce, a zależy mi na tym,żeby był dobry i godny polecenia. Może ktoś spotkał się z takim lub słyszał od znajomych. Dziękuję za każdą odp. Przede wszystkim chodzi o leczenie nerwicy i nie koniecznie o faszerowanie lekami. Może być gabinet prywatny.
f-p
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 sie 2015, 14:07

Re: Dobry psycholog w Ostrołęce

Post autor: f-p »

Leczeniem nerwicy zajmuje się psychiatra i najczęściej lekami.
Polecam jeszcze gabinet ZDROWIE w Ostrołęce, przy nerwicy stosują ziołolecznictwo i akupunkturę.
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry psycholog w Ostrołęce

Post autor: Mawashi »

f-p pisze:Leczeniem nerwicy zajmuje się psychiatra i najczęściej lekami.
Polecam jeszcze gabinet ZDROWIE w Ostrołęce, przy nerwicy stosują ziołolecznictwo i akupunkturę.
Piszesz, że nerwicę leczy psychiatra i najczęściej lekami, a polecasz gabinet zajmujący się medycyną wschodnią :faja: Wtf?
juzek57, spróbuj psychoterapii. Jak nie pomoże, niech terapeuta skontaktuje się z psychiatrą - są osoby które mają ze sobą ścisły kontakt. Sprawdź wiadomość prywatną, wysłałam Ci numer do psychoterapeuty.
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
f-p
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 sie 2015, 14:07

Re: Dobry psycholog w Ostrołęce

Post autor: f-p »

Mawashi polecam bo wywnioskowałam, że Pan/Pani chce uniknąć leków ale generalnie nerwicę leczy psychiatra.
^_^
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 24 lut 2006, 12:14

Re: Dobry psycholog w Ostrołęce

Post autor: ^_^ »

Polecam dr Jaszczur , która przyjmuje w Przasnyskim szpitalu w ramach nfz
Krzysztof00
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2015, 22:29

Re: Dobry psycholog w Ostrołęce

Post autor: Krzysztof00 »

przy nerwicy nie zawsze trzeba brać leki czasami wystarcza sama psychoterapia tak jak w moim przypadku. Co prawda trochę to trwało, ale było warto. Teraz moge normalnie funkcjonować. Chetnie podam numer do Pani która mi pomogla jest z ostroleki 793 631 849 Marta Bastek - Gut. powodzenia
ODPOWIEDZ